Sinan Güngör Şiirleri - Şair Sinan Güngör

Şiir Yarışması
3

ŞİİR


0

TAKİPÇİ

Sinan Güngör

Anlamak mümkün değil bu insanları.Kimi ortam yaratmak için yalakalık yapar kimi insanlara hoş görünmek için şarlatanlık yapar.Tanımak acı verir böylelerini acırsın bunlara bazende malzeme olmak yokmu bunlara o daha kötü.Sevemiyorum bunları sevmekte istemiyorum nedeninide bilmiyorum bilmekte istemiyorum.Ama bu kişiliğini kaybetmiş insanların peşinde dolaşan salaklar yokmu bunlar daha kötü.Bugünkü yazıyıda bunlara ayırdık değermiydi onlara ama boş ver.

Devamını Oku
Sinan Güngör

Açım diye bağırıyor biri.Neden diye sorulmaz. Nedenini kendiside bilmez.Bağırıyor insalar televizyondan nedenini bilmeden vatan haini ilan ediyoruz onu.Oysa yaşamaya çalısıyor zalimler arasında. vatan haini diyoruz ona oysa o insanların parasına göre itibar gördüğü bir yerden geliyor.Salakmıdır bilinmez bu insanlar.Nedenini sormayın bana ve düşünün ben hizmet etmek içinmi yaratıldım yada bir düşüncenin peşinden körü körüne gitmek içinmi hayır ben bu dünyaya yaşamak için ama yalnızca yaşamak için geldim ey insanlar.

Devamını Oku
Sinan Güngör

Sevmedim ben bu dünyayı. Bu gidişle hiç sevmeyeceğim.Anlamak ne güzel bu duyguyu.Sevmekse; Biliyorum yanlış düşünüyorum ama boş verin. Katılanlarda olabilir gülmektenmi bilinmez ama boş verin.Zaten yalan demezlermiydi bu dünyayı yalanmı söylüyorlar yoksa bilinmez ama boş verin.Her şeyin bir sonu vardır bu şiirde olduğu gidi şiir bitti desem her şey gibi.

Devamını Oku