Sezen Aksu: Hakkında ziyaretçi görüşleri..

Sezen Aksu
84

ŞİİR


45

TAKİPÇİ

 • Numan Ekşioglu
  Numan Ekşioglu 26.11.2007 - 15:22

  CENNET SENİN YÜREĞİN
  Sezen Aksu'ya

  Tatlım kırık kanatlım
  Hayır tam kırk kanatlım
  Cennet senin yüreğin

  Tatlım hüzün sonatlım
  Hayır sevinç sonatlım
  Cennet senin yüreğin

  Tatlım sevgi sanatlım
  Hayır sevda sanatlım
  Cennet senin yüreğin

  Tatlım çiçek suratlım
  Hayır yürek suratlım
  Cennet senin yüreğin
  NUMAN EKŞİOĞLU

  Sezen sana ulaşabilirsem, bestelerimin ilgini çekebileceğini sanıyorum. Sevgiyle kal..

 • Duygu Gökçe
  Duygu Gökçe 01.10.2007 - 12:15

  CANIM BİRTANEM SEZENİM :) SONSUZ SEVGİMLE KUCAKLADIM :) SANA SENDEN DAHA YAKIN OLANIN VERDİĞİ GÜÇ İLE DEVAM EDERKEN BAK BENDE BURADAN SEVGİ VE DUALARIMLA BANA BENDEN DAHA YAKINA TUTUNMUŞ GİDİYORUM DELİ GİBİ GÜNDÜZ GECE :) ÇİÇEĞİM,ÖPÜŞELİM KOKLAŞALIM,VARLIĞIMIZLA BİRBİRİMİZE GÜÇ OLALIM..ÇOOOOOOOOOOOK SARILDIM ÖPTÜM :)

 • Yasemin Temel
  Yasemin Temel 09.08.2006 - 21:57

  Orta okuldayken başladım aşka ve Sezen Aksu ile ağlamaya! ! ! Çok özel anlatamam..Nasıl yaşar ermedi aklım! ! Bunca derinlik ve kayıp ile!

 • Ozan Ilgaz
  Ozan Ilgaz 16.01.2006 - 15:23

  O benim için her şey demek
  Belki gitmek belki sonsuzca beklemek
  Yıkılan bir hayalin ardından
  Ölmek üzereyken kahrından
  Dizlerinin üzerinde emeklemek

  Sen ölüm gibi gerçek
  En soğuk gecelerde sıcak sobalarsın
  Zomsundur sevdayı söylersin titreyerek
  Esen serin yeller gibi ürpererek
  Ne aşklar yaşarsın ey Sultan-ı Aşk

 • Ozan Ilgaz
  Ozan Ilgaz 02.01.2006 - 15:39

  Bütün sözleri benim için yazmış. Evet, herhangi müzik parçasının bir tek kelimesi bile ona aitse beni anlatıyor demektir Sezen Abla. Hayır, beni tanıması mümkün değil belki. Tanışmamız mümkün olmayacak belki de. Özellikle müzikte belki de en yetenekli gerçek sanatçı gibi sanatçı.

 • Aziz Korkmazkurt
  Aziz Korkmazkurt 07.11.2004 - 23:58

  bir kadeh sezen aksu...

  Hayat bazen öyle insafsizki, kücük bir boslugundan yakalar hissettirmez en zayif aninda seni ta yüreginden yakalar. Ellerin kollarin baglansada, basinda kasirgalar kopsada, sen tüm gücünle karsi koysanda seni acimasiz sevdaya salar. Hep ayni hikaye, gönlüm düsünce aska her ayrilik ayni, yalniz kisiler baska. Hep ayni yalnizlik, ayni tanidik telas. Ne böyle nede sensiz, yazik yasanmiyor caresiz. Ne bir arada nede ayri olmak imkansiz hic sebepsiz. Ne hayallerle ne ümitlerle mutlu olmakti dilegimiz. Suclu ne sensin nede benim, simdi sensizim sende bensiz. Bir an gelipte küllenince yüreklerimiz dinlenince, baska sevgilerde teselli bulunca iste biz o gün düsünecegiz. Etrafimizi sariverecek bir bosluk ki asla bitmeyecek, hersey bir anda anlamsiz gelecek iste biz o gün tükenecegiz. Kan ter icinde uyandim her gece, yalnizlik sevgili gibi uzandi koynuma. Olur olmaz seylerde islandi kirpiklerim. Simdi daha SIK anliyor ve animsiyorum annemi. Kimsesizim evet ama unutulmus degilim. Icimdeki cocuga sarildim dedigin gibi ve o bana dediki;
  Eller günahkar
  Diller günahkar
  Bir cag yangını bu bütün
  Dünya günahkar
  Masum degiliz hic birimiz.
  Kücügüm daha cok kücügüm bu yüzden bütün hatalarım. Övünmem bu yüzden bu yüzden kendimi özel önemli zannetmem, bu yüzden bütün sacmalamam. Yenilmem bu yüzden bu yüzden kendime hala güvensizligim. Bak yaz bitmis mevsim sonbahar olmus kis kapida. Kim ceker kim bekler bu kadar, Sofrandaki kırıntılar kadar bile mi olamadim? Artik sen eski sen degilsin. Uzaksin, esirgeyen, sakinan sensin. Omuzlarimda dünyanin bütün acilari, Islatiyor beni kasim yagmurlari. Buralarda AYISIGI parlamiyor artik. Günesimize kar yagdi. Gidenlerden haber yok. Yasaksiz asklar yabanci. Hani bir gün gelirde insan unuturmus ya en sevdigi anilari bile. Bari sen hergece, yorgun sesiyle saat onikiyi vurdugunda, beni unutma. Son olarak sevdicegim, gün olurda bir dost ararsan. Aciktir kapim sana cekinme gel. Inanki sözlerimde ne kirginlik ne sitem olmayacak. Hani olurda yolun düserse, beni yine biraktigin gibi dost bulacaksin. Hatirliyormusun bana 'gülümse' demistin bir zamanlar...?

  Iyiki bir kedim bile yok
  Ve iyiki bir kedinin baligi degilim!
  Yillar oldu,
  ne yeni bir film geldi sehire,
  ne yazilar güzel bir orman,
  nede iklim degisip akdeniz oldu.

  Sezeni cok seven birisi