Ozan Şah Turna Ağdaşan: Hakkında ziyaret ...

Ozan Şah Turna Ağdaşan
57

ŞİİR


0

TAKİPÇİ

 • Ozan Siar
  Ozan Siar 27.07.2004 - 00:32

  Sevgili Çınar ağacımız, büyük üstadımız Ozan ŞAH TURNA Hanımefendi,
  Siz ki, yıllarca kalıcı yapıtlarınızla, insanlık mücadelesinde ödediğiniz ağır bedellerle ve onurlu kişiliğiniz ve tutarlı çizginizle Kültür, sanat ve edebiyat dünyasının yüz akısınız. Ayrıca, BARIŞ; DOSTLUK ve Hakça bir yaşam davasının onurlu abidelerindensiniz. Gelecek çağlara sarkan eserleriniz ışık tutuyor, karanlıklara, paslanmış yüreklere! ...
  Sizin milyonların belleğine kazınmış yüzlerce eserinizde, turna gibi şakıyan büyülü, yanık sesinizde, coşkulu sazınızda, harika bestelerinizde bulduk duygularımızı, acı, tatlı coşkularımızı, haykırışlarımızı!
  İyi ki varsınız.
  Sevgili üsatdımız ŞAH TURNA Hocam, siz, değerli kişiliğinizi ve seçkin güzide yapıtlarınızı takip etmek bir ayrıcalıktır! Bir onursunuz bizler için! Çok yönlü sanatçı ve yaratıcı kişiliğinizle ve nakış nakış işlediğiniz eserlerinizle ışıyor İnsanlık!
  Uluslararası arenada kültür sanat elçimiz olarak, dünyadaki haksızlık, sömürü ve savaşlara karşı baş eğmez mücadele ve tutarlı duruşunuzla hep saygın yerinizle yüreklerde yaşamağa devam edeceksiniz!
  En içten sevgi ve saygılarımla efendim!
  Milyonlarca hayranlarınızdan ŞİAR Can, SEVDA Güler vd..
  www.siarcan.com