Ömer Gündoğan: E-kitabı

Ömer Gündoğan
835

ŞİİR


31

TAKİPÇİ

365 adet Ömer Gündoğan şiirini size e-kitap olarak sunuyoruz. Aşağıda yer alan linke tıklayarak bu e-kitabı bilgisayarınıza indirip (download edip), kayıt edebilir ve internete bağlı olmaksızın bu şiirleri dilediğiniz gibi okuyabilirsiniz. Dilerseniz bu e-kitabı Palm veya Notebook'unuza aktarıp istediğiniz yerde ve istediğiniz anda şiir okumanın keyfini sürün.

İndirme Başlamadı mı?

1. Yukarıdaki linke mouse sağ tuşla tıklayın

2. Save Target As / Hedefi Farklı Kaydet seçeneğini seçerek dosyayı bilgisayarınıza kaydedin.

3. Bilgisayarınıza kayıt ettiğiniz PDF dosyasını mouse ile çift tıklayıp açın.

Bu PDF dosyası da ne?

Bilgisayarınıza yüklediğiniz dosyada, sitemizde kayıtlı olan A. Yüksel Şanlıer şiirlerini, her biri birer sayfaya yerleştirilmiş olarak göreceksiniz. Bu dosya tüm dünyada standart olarak kullanılmakta olan Adobe Acrobat Reader (PDF) formatında hazırlanmıştır.Neden PDF (Acrobat Reader) formatı?

Şiir e-kitapları için PDF formatını seçmemizin yararları:

1. PDF dokümanında yazıcıdan çıktı almak çok kolaydır. Dilerseniz bu ekitabın tamamını veya bazı sayfalarını yazıcıya gönderebilirsiniz. Şiir yazıcıdan, aynen ekranda görüntülendiği şekilde yazılır. Ek bir sayfa düzenlemesi gerekmez.

2. Word veya benzeri bir formatta hazırlanmış dokümanlarda bilgisayarınız Türkçe değilse karakter sorunu yaşarsınız. Ğ Ş Ç gibi Türkçe alfabesine özgü harfler doğru görünmez ve yazıcıdan doğru çıkmaz. Oysa PDF dokümanında bu sorun yoktur. Kullanıcının bilgisayarında Türkçe fontlar yüklü değilse bile şiirler sorunsuz okunabilir.

3. Bir çok e-kitap okuma programı (neredeyse tamamı) PDF formatında hazırlanmış dokümanları okuyabilmektedir. Dolayısıyla bu e-kitabı bilgisayarınızda veya PALM 'inizde Microsoft Reader benzeri bir program ile kitap okur gibi okuyabilirsiniz.Bilgisayarıma indirdiğim bu dosyayı nasıl (hangi program ile) açacağım?

Bu e-kitap'ı okumak için bilgisayarınızda Acrobat Reader yüklü olmalıdır. Bilgisayarınızda Acrobat Reader yüklü değilse, ÜCRETSİZ olarak yüklemek için buraya tıklayın.

Yasal Uyarı: Bu ekitap, bilgisayarınıza indirip kayıt etmeniz ve ticari olmayan kişisel kullanımınız için yayınlanmaktadır. Bu e-kitapta yer alan şiirlerin tüm yayın hakları şairin kendisine ve / veya yasal temsilcilerine aittir. Şiirlerin kopyalanması, gerçek veya elektronik ortamlarda yayınlanması, dağıtılması Türkiye Cumhuriyeti yasaları ve uluslararası yasalarla korunmaktadır ve telif hakları temsilcisinin önceden yazılı iznini gerektirir. Bu doküman, şairin kendisi veya temsil hakkı verdiği kişinin yazılı izni ile ve isteği üzerine Antoloji.Com tarafından, şairin veya temsilcisinin beyanları doğrultusunda yayınlanmıştır. Bu dokümanın yayınlanması kullanılması dağıtılması kopyalanması ile ilgili husularda ve şiir içerikleri ile ilgili anlaşmazlıklarda Antoloji.Com hiç bir şekilde sorumlu ve taraf değildir. Bu şairin şiirleri üzerinde yasal anlamda hak iddi eden, şairin bizzat kendisi veya yasal temsilcisi, Antoloji.Com'a haber verme gereği olmaksızın (kendisine tarafımızdan verilmiş bulunan şifre kullanılarak) dilediği anda bu şiir ekitabını yayından kaldırma hakkına sahiptir. Antoloji.Com tüm bölümleriyle, Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na %100 uygun olarak yayın yapmaktadır.