Monika Spiess Şiirleri

4

ŞİİR


0

TAKİPÇİ

Monika Spiess (kadın)
22 Eylül 2020'de Alman başkentinde doğdu. On iki yaşına kadar ilkokula devam ettiği Berlin'de büyüdü. On üç yaşından önce, annesi ve annesi yemyeşil anıtlara ve sıcak yaz iklimine sahip bir şehir olan Granada'ya taşındı ve burada lisede ortaokula gitti. Yine annesi ile harika plajları olan bir sahil kasabası olan Almeria'ya taşındı. Monika, annesinin köklerinin geldiği Küba'nın başkenti Havana'ya sık sık seyahat etti. Monika, sadece on yedi yaşındayken etkileyici bir şey elde etti, çoğunluk yaşına gelmeden sadece ...

Monika Spiess

Gözlerimiz ruhumuzun ne hissettiğini gözler önüne serer. Ruhumuz güler, ruhumuz hisseder, ruhumuz mutlulukla zıplar çünkü ruhumuz bizimdir.

Devamını Oku
Monika Spiess

Bahçede bir çiçek gördüm, bu çiçek gözlerimin önünde çiçek açar, bir hayat bir çiçek gibidir, kursu sırasında çiçek açar çünkü her kadın ruhunun içinde çiçek açan bir çiçektir.

Devamını Oku
Monika Spiess

Hayat bize değerli anlar sunar, mutlu olmalıyız, gülmeliyiz, şarkı söylemeliyiz çünkü mutluluk ruhumuzun götüreceği şeydir.

Devamını Oku
Monika Spiess

Deniz, esinti, tuzlu su, kokusu, kum, hava, canlılık, mavi gökyüzü, manzara, turkuaz mavi deniz, gördüğü gözün önündeki denizin güzelliği.

Devamını Oku