Madımak'ta Yanmak Şiiri - Murat Tali

Murat Tali
856

ŞİİR


4

TAKİPÇİ

Madımak'ta Yanmak

YAN'maktan değil, insAN olamamaktan korkmalısın. Ruhunda halen kaldıysa ateş; onu, başkasının tenine değil kendi tenine çalmalısın ki sana vaat edilen cennetine kavuşasın.

İnsan yakarak yarattığın cehennemin sadece zebanisi olabilirsin o kadar... Sana cennetlik olacağını söyleyen tüm din ulemaları ve ahmaklar tayfası ise o zebanilerin başındaki şeytandan başkası değillerdir.

En azından bundan sonraki hayatın için farkında ol. Sadece seni YARADAN'a teslim ol ve onu dinle, dizginlerini yitiren ahmakları değil...

Murat Tali
Kayıt Tarihi : 2.7.2013 15:02:00
Yıldız Yıldız Yıldız Yıldız Yıldız Şiiri Değerlendir
Hikayesi:


1993 Yılında Sivas'ta yanarak ölenlere değil yakanlara sesleniştir.

Yorumunuz 5 dakika içinde sitede görüntülenecektir.
 • Murat Tali
  Murat Tali

  ? Ne demek istediğinizi anlayamadım dersem sevgili Ülkü Şahin 1

  Cevap Yaz
 • Ülkü Şahin
  Ülkü Şahin

  Onları fazla uzakta arama Murat bey! Çünkü onlar aranızda! Derinler var ya derinler. İşte işin organizatörleri ve sizin yoldaşlarınızı yakan o kansız ve imansız canilerdir! Emirleri verenleri de merak ediyorsan; Gezi olaylarını bahane ederek ayaklanma provası yapan provakatörlerin önünede amigoluk yapan yabncı devlet ajanlarının hangi devlete mensup olduklarına bak ve bu işin arkasında kimlerin olduğunu anla artık anla! Ama anlamak istemiyorsan sana diyecek bir şeyim yok! Tek diyeceğim yaptığın menfiliklerin sonucuna katlanmaya hazır ol! Çünkü hiç kimsenin yaptığı yanına kar kalmaz! Bu dünyada olmazsa öbür dünyada mutlaka karşılığını görür!

  Cevap Yaz

TÜM YORUMLAR (2)

Murat Tali