Hüseyin TOLU'NUN Başarılı Yönetimi Eşliğ ...

Oktay Zerrin
575

ŞİİR


10

TAKİPÇİ

Hüseyin TOLU'NUN Başarılı Yönetimi Eşliğinde BESİAD TSM Korosu VE Halk Oyunları Eğitmeni Erşan ASAR'ın Gösterisi Muhteşemdi!

26 OCAK 2009 İSMET İNÖNÜ SANAT MERKEZİ'nde İlkay KAYA'nın sunumu Hüseyin TOLU'nun yönetimi eşliğinde BESIAD GELENEKSEL TÜRK SANAT MÜZİĞİ KOROSU muhteşemdi.Konserin 1.Bölümü'nde son olarak sunucu İlkay KAYA Ata'mızın çok sevdiği eserlerden EĞILMEZ BAŞIN GİBİ-EFEM'i takdim etti.Hüseyin TOLU'nun başarılı yönetiminde BESIAD Türk Sanat Müziği Korosu eşliğinde Halk Dansları Eğitmeni Erşan ASAR Zeybek Oyunu ile duygulari şaha kaldırdı. 2.Bölüm'de Ersan ASAR dans arkadaşları Didem AYDIN ve Gizem AYDIN ile yine Atatürkün sevdigi Rumeli Türküleri'ni Hüseyin TOLU yönetimindeki koro eşliğinde ilgi çeken dansları ile sunarak izleyenlere hoş dakikalar yaşattılar.Gece Onuncu Yıl Marşı'nın coşkuyla,toplu olarak söylenmesiyle son buldu...Besiad Türk Sanat Müziği Korusu'na,konserdeki saz sanatçılarına,yöneten Hüseyin TOLU'ya,sunan İlkay KAYA'ya,Halk Oyunları Eğitmeni Erşan ASAR'a sonsuz tebrikler...

FON:Erşan ASAR Halk Oyunlari Arşivinden-FERAYE
RESİMLER-Hüseyin TOLU-Erşan ASAR

Oktay Zerrin
Kayıt Tarihi : 27.1.2009 18:04:00
Şiiri Değerlendir
Yorumunuz 5 dakika içinde sitede görüntülenecektir.
  • Gülden Işık
    Gülden Işık

    bende gidiyorum TSM kursuna..şarkıların zevki bir başka sayın Zerrin..bu yorumdan sonra izleyeceğim verdiğiniz linkleri..peşin yorum yaptım yani ;))

TÜM YORUMLAR (1)