Her Yaşta Hedef Olduk

Zeynep Yıldırım 2
2

ŞİİR


2

TAKİPÇİ

Her Yaşta Hedef Olduk

HER YAŞTA HEDEF OLDUK
Biz istatistikten ibaret değiliz. Biz kadınız dünyanın en önemli varlıklarıyız. Neyi yaşamız gerekiyorsa onu yaşıyoruz peki biz bu adaletsiz dünyayı hakkediyor muyuz? Cevap herkesin kafasında hak eden var hak etmeyen var diyorsunuzdur size şöyle söyleyeyim hiçbir varlık bunu hak etmiyor.
Bulunduğumuz döneme benzer dönemler oldu geçmişte benzer kutuplaşmalar yaşadık. Ama bir uzlaşma sağlamak mümkün bence.
Herkes kafasında öyle bir hikâye kurmuş ki kimse çıkamıyor içinden.“Namus” en basit kelime kadının en ufak narin omuzlarına öyle bir yüklenmiş ki çaresi yok gibi gözüküyor. Aslında ne gelişmiş ne bilinçli insanlar var dünyayı bizim gibi duyarlı insanlar değiştirebiliriz. Herkese her şeye eyvallah deyip geçmicez sorucaz, sorgulayacaz içinde çıkamayacağımız durumlar olacak belki ama siz duyarlı insanlar kalbi temiz insanlar biz değiştirebiliriz bu adaletsiz dünyayı.

Zeynep Yıldırım 2
Kayıt Tarihi : 13.11.2019 08:05:00
Hikayesi:


Kadına şiddet ile alakalı bir deneme....

Yorumunuz 5 dakika içinde sitede görüntülenecektir.
 • Cihat Şahin
  Cihat Şahin

  Bu yanlış anlaşılmaların ve yanlış anlatımların doğru cevabı bizi ve sizi yaratan sonra da nasıl yaşamamız gerektiğini en güzel şekilde beyan eden Allah'ın kitabında ve onun son resulünün sünnetindedir kardeşim! Lütfen yanlış adreslerde çözüm aramayalım!

  Hayırlı sınavlar.

  Cevap Yaz
 • Enes Aslan
  Enes Aslan

  Tebrik ederim

  Cevap Yaz

TÜM YORUMLAR (2)

Zeynep Yıldırım 2