Halil Bozkurt Şiirleri

7

ŞİİR


0

TAKİPÇİ

Halil Bozkurt

hAayatı sil baştan yaşmaak, Peki içindeki illeti söküp atmak, herkesi, her şeyi unutmak...! bu nasıl olacak...?
Yok sayabilecek misin yaşananları? Yapabilecek misin?
Her şeyin içinde bir yerde mutlaka kalacağını bile bile gidebilecek misin? kaderimse çekerim! mi diyeceksin..?
Peki hazır mısın şimdi gitmeye? Ama dur şunu bir daha dinle;
gidişler çare değildir yüreğindekini bitirmedikçe.

Devamını Oku
Halil Bozkurt

Sevilmeyen bir kabim var, onlar sevmiyor ben sevmiyorum kalbim seviyor. hayatı senle seviyorum ama senin kişilini sevmiyorum,
yalanı sevmiyorum,ama senin yalnın bile bana hoş giliyor,

Devamını Oku
Halil Bozkurt

Benim hayaytan fazla birşey görmedimi sanıyorlar, bilmiyorlar
ben hayatan aldığım derslerle yürüyorumi, yeşım küçük diye bazı şeyleri bilmem sanıyoorlar,belki onların yaşamadıkları şeyleri yaşadım,,ama bir gerçek varki onların gördüklerini görmmedim.
bu yaşıma kadar sevip saydığım kişilerin bazılarını kaybetim ama yılmadım, utandım kendimden bazı insanlar gibi fakirlik içinde lükslük yaşayamdığım için. benim kişilğimi eleştiren çok oldu ama hiç biri doğru bir elştiri olmadı.belki haytımda çok zengin arkadal-şlarım olmadıi, dışardan benim kardeşdediğim insanları beyenmediiler. biz saten kimseye kendimizi byendirmedik onlar kendilerini birşey sanıp sadece eletiridiller..

Devamını Oku
Halil Bozkurt

Aşk çiçeğimdin gönül bağımda yeşermeni bekledim, sonbaharda soldun ilkbaharda umut verdin, zamanla yaşlandın soldun,Artık bir takım şeylerin farkındaydın bni çok uzaklarda aradın beni aramana gerk yok benim hayatıma girişin olur çıkışın olmaz.Ssen göğsümün içinde kalbim desin büyüsen de küçülsende, zaman belki unuturur birbirimizi,ama kalplerimiz unuturmaz birbirimizi. Benim haytıma girişin olur çıkşın olmaz,Aynı dünya gibi dünyaya insan olarak gelirsin ama bedenin dünyada kalır..

Devamını Oku
Halil Bozkurt

sen benle bensin sen benim herşeyimsin,kırılasa da hayat ağacımzın koları biz emekliyerek aşacağız bu zorluklarıı...

Devamını Oku
Halil Bozkurt

Hayat kısadır
Biraz hayal
Biraz aşk
Ve sonra eywalah

Hayat boştur

Devamını Oku
Halil Bozkurt

Gözlerine baktığımda yüzünü çevirme ne olur, gözlerini görememsem uyuyamam ben o gece ne olursun- çevirme saçlarınnı bna,O yüzün baskalarına gülecekse bni sil hayatından gülüşünü görmek yeter bana, ama sensiz olamam ayrı kalamam,sensiz hayatan zevk alamam. kırlır kalbim yıkılır kalbim başka aşk bulama,bırakma bni tut elerimi gitme ne olur, sensiz yapapmam,anla halimi gitme yalvarırım bırkama beni.Senle kalbim senle kalbim ilkbahar gibiydi eger gidersen kalbim son bahar gibi, Sen benle bensiin sen benim herşeyimsinnn...

Devamını Oku