Filiz Karadağ Şiirleri

6

ŞİİR


1

TAKİPÇİ

Filiz Karadağ

Cok Seversin,, ama yasaktır,, çok özlersin gidip sarılmak istersin ama uzaktır,, çok merak eder gidip kollarında uyumak istersin ama günahtır..bunun birtek adı var oda Aşktır..!!!

Devamını Oku
Filiz Karadağ

L Bin adım atım sana bininde de düştüm,. Eğer elimden tutacağını bilsem. Gocunmam bin birinci bin birinci adım da atarım ama biliyorum tutamasın Biliyorum."

Devamını Oku
Filiz Karadağ

Sevmek bumu değil.! çünkü o senin yüreğini sevdi. Senin ona bakışını sevdi konunu sevdi umrumda değil di hiç bir şey seni gördüğü zaman herşey yokmuş gibi sanki senle o başka birşey yok biliyormusun o seni sevdi sen ne dedin ben gidiyorum. Ama beni sevmeye devam et dedin.

Devamını Oku
Filiz Karadağ

Seni sevmek bir mahkumun pencereden özgürlüğüne bakması gibiymiş.!!

Devamını Oku
Filiz Karadağ

Sevmek ama bi o kadar imkansız gönlüme düştü sevdan çırpınıyor'um çıksın diye ne yazık ki çıkmıyor. Yorgun düştüm hastayım bakma benim sahte gülüşlerime kaçıyor kaçıyorum.senden ama gel gör ki her defasında karşıma çıkıyorsun etme. deyme gönlüme..!!

Devamını Oku
Filiz Karadağ

Söz geçiremedim yüreğime kokusuna bakışına vuruldu bu yürek o konuşsa yüreğim titriyor. Sevdim sevdim dedim seni sevme dedi beni oysa ben onu görsem çocuk gibi seviniyor nefes alıyordum.

Devamını Oku