Ferah Güneri Bircan: Hayatı, Biyografisi ...

26

ŞİİR


0

TAKİPÇİ

FERAH GÜNERİ BİRCAN HAYATI

AĞIRLAMA ve KONAKLAMA sektöründe; İstanbul merkezli, Türkiye, Avrupa, Orta Asya, Afrika ve Uzakdoğu ülkelerinde 13 yıldır ekibi ile birlikte "Yiyecek ve İçecek" projelerine danışmanlık, ekipman, proje ve uygulama ürün ve hizmetleri üreten Ferah Güneri BİRCAN, "GoGastro" şirketler grubu yönetim kurulu başkanıdır.

TURİZM geliştirme veya çeşitlendirme odaklı proje geliştiren ve projelerin uygulama kadrolarını oluşturan ve yönetimlerini de koordine eden BİRCAN'IN, ayrıca şehirlerin ve bölgelerin turizmini geliştirmek ve tanıtımını sağlamak üzerine de gerçekleştirdiği ve üzerinde çalıştığı "MARKA ŞEHİR" projeleri mevuttur.

GASTRONOMİ üst başlığı altında birçok sivil toplum kurum ve kuruluşuna veya kuruluşunda proje üreten veya üretilen projelerde görev alan BİRCAN'IN ayrıca Yiyecek ve içecek işletmeciliği ilgili de verdiği birçok eğitimler ve yazdığı makaleler ile katıldığı veya moderatörlüğünü yaptığı panel ve açık oturumlar bulunmaktadır.

Evli ve 2 çocuk babası olan BİRCAN'IN; yaşam üzerine de yazdığı çok sayıda makale ve şiiri bulunmak ile birlikte ayrıca gezgin düzeyinde seyahat etmeyi, araştırmayı, okumayı ve üretmeyi de oldukça sevmektedir.