Deli Divane: Hayatı, Biyografisi, Eserle ...

33

ŞİİR


1

TAKİPÇİ

DELİ DİVANE HAYATI

1987 yılında Aydın'ın Nazilli ilçesinde dünyaya geldim.Çocuklugumdan beri çok harekli birisiydim. 7 yasında fevzi çakmak ilköğretim okulunda öğrenim hayatıma başladım.
12 yasında iken babam vefat etti evin en büyüğü ben olduğum için bütün yük benim sırtıma yıkılmış oldu. Ve aynı sene okul değişip Vakıfbank ilköğretim okulunda öğrenimime devam ettim. ilköğretimden sonra end. mes. lisesinde liseye başladım.
ilköğretim 6. sınıfta başlayan şiir merakım devam ediyordu 8. sınıfta aşık olduğum ve ben daha sevgimi söyleyemeden can arkadaşımın teklif ettiği bir kıza bir türlü içimi dökemedim. Ben de derdimi şiirlerle paylaşmaya başladım. O zamandan bu yaşıma kadar hala sevipte kavuşamamak içime çok büyük dert oldu. lise 1. sınıfta tasavvuf edebiyatına merak sardım ve bundan sonra şiirlerimde hem tasavvufi aşk hem de ilk aşkım için yazmaya başladım şiirlerimi.
Lise bittikten sonra farklı işlerde çalışmaya başladım. Ne zaman bir sıkıntım bir derdim olsa şiirlerimle paylaşıyorum. Ve paylaşmaya da devam edeceğim.