Ayça Şiiri - Burak Küçük

Burak Küçük
311

ŞİİR


0

TAKİPÇİ

Ayça

Seni anlatmak için kelimeler bulmak çok zor fakat ben yinede kendimi zorlayarak seni anlatmaya çalışacağım.
Güzellik göreceli bir kavramdır fakat bence dünyanın en güzeli cana yakınlığıyla beni kendisine çekti dostluğuyla bütün acılarımı paylaştı arkadaşlığıyla yalnızlığımı paylaştı sevgisiyle sevgiye aç olan yüreğimi besledi yüzünün aydınlığıyla karanlık dünyamı aydınlattı sevecenliğiyle buz tutmuş duygularımı ısıttı.
Yaşattığı ayrılıkla beni karanlığa gömdü ayrılık acısıyla gönlümdeki kapanmayan yaralara yenilerini ekledi.Karanlık dünyamı aydınlatmıştı fakat o gittikten sonra dünyam zifiri karanlığa büründü.Yaşamadığım duygularım vardı onunla yaşamıştım fakat şimdi o duygular zihnimde anı olarak kaldı.Beni tamamen değiştirdi ne ondan önceki hayatıma dönebiliyorum ne de ondan sonra yeni bir hayat kurabiliyorum.Bana bazen bir nefes kadar yakın bazen de yıldızlar kadar uzak oluyorsun.
Kalbim her şeyi unutabiliyor fakat onu unutamıyor.Benliğim her şeye alıştı fakat onun yokluğuna alışamadı.Yüreğimdeki bütün yaralar kapandı fakat onun açtığı yaralar kapanmadı.Beynimdeki bütün düşünceler değişiyor fakat ona dair olan düşünceler değişmiyor.
Sen hayatımı tamamıyla değiştiren insansın.Sen vazgeçilmezim.Sen unutulamayanımsın.Sen tanrıdan sonra hayatımdaki en kutsal varlıksın.Sen bende benden öte bir cansın.Bana sen kimsin diye soranlara önceleri aşkım derdim şimdi ise benliğim diyorum.
İşte seni anlatmak bu kadar zor seni yaşamak ise imkansız.
Bana yaptığın bütün iyilik ve kötülükler için teşekkür ederim.
Ben seni mutlu ettim mi bilmiyorum ama tanrıdan ilk isteğim hayatın boyunca mutlu olman ikinci isteğimde seni tekrar yaşamaktır.
Olur ya bir gün beni ararsan ben beni bıraktığın yerdeyim adres istersen SEVGİ mahallesi AYRILIK caddesi AŞK çıkmaz sokağı SEVENLER apartmanı numara SENSİZ GEÇEN YILLARIM.
Ve şimdi seni insanlara tanıtma zamanı.Ben ona MELEĞİM diyorum sizler AYÇA diyebilirsiniz.

Burak Küçük
Kayıt Tarihi : 25.9.2007 17:02:00
Yıldız Yıldız Yıldız Yıldız Yıldız Şiiri Değerlendir
Yorumunuz 5 dakika içinde sitede görüntülenecektir.

Bu şiire henüz hiç kimse yorum yapmadı. İlk yorum yapan sen ol!

Burak Küçük