Yusuf Ziya Leblebici Adlı Antoloji.com Üyesin ...

 • Hüsamettin Sungur
  Hüsamettin Sungur

  30.06.2020 - 09:30

  DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN

 • Işık German Ersoy
  Işık German Ersoy

  30.06.2017 - 21:02

  Şair arkadaşımız Sayın Yusuf Ziya Leblebici

  ** DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN...**

 • Işık German Ersoy
  Işık German Ersoy

  30.06.2016 - 21:23

  * Arkadaş Grubumdan * Şair arkadaşımız Yusuf Ziya Bey

  ** DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN...**

  - Ayrıca sizi sitemizdeki bu saygın gruplarımızda aramızda görmek
  dileklerimle esen kalın.

  * Dr.Jivago - Işık German Ersoy *
  * Antoloji Sitesi Yetkili Şairler Grubu *
  * Antoloji.Com Çağdaş Şair Yazarlar Birliği *
  * Evrensel Sanatçılar Birliği ESB *
  * Pen-Pal Club *
  * Antoloji Sitesi Üyeler Birliği *

 • Cengiz Bitgin
  Cengiz Bitgin

  12.02.2010 - 14:40

  dayı nasılsın istanbul nasıl bu şiiri herkesle paylaş

 • Gül Sen
  Gül Sen

  17.04.2006 - 21:56

  Yusuf Ziya Leblebici....Çok değerli bir insan ve büyük şair..Geç te olsa kendisini tanıma fırsatı bulduğum için mutluyum. Şair değilim ama şiir okumayı seven birisi olarak şiirlerini değerlendirdiğimde, her konuda ve büyük bir ustalıkla yazılmış dizeler görüyorum.Şiirlerini okumaktan sonsuz keyif alıyorum..Beni çeken yönü şiirlerinin güzelliğinin ötesinde tevazu sahibi oluşu. Asla kibirli biri değil. Bence bu çok güzel bir özellik ve o kişiyi daha da değerli kılıyor.Başarılarınız daim olsun Sayın Leblebici

 • Gamzeatan
  Gamzeatan

  13.08.2004 - 11:37

  Uzun yıllardır şiirlerle yaşıyorum. Bu siteyi keşfedeli fazla zaman olmadı. Ama gördümki çok iyi şairler ve şiirler var. Bu şairlerin içinde de Yusuf Ziya Leblebici var. Günümüzde şair olmak çok kolay (!) , mektup yazar gibi bir şeyler yazıp adına şiir diyorlar ve bunu yazanlarda şair oluyor. Eğildikleri konular basit konuların dışına çıkamıyor. Yusuf Ziya Leblebici de bunların tam tersine iyi konular yakalıyor ve akıcılığını çok iyi başarıyor. Şairciklerin tam tersine 'şair' olan arkadaşımız bence çok başarılı. Şiirciklerin tam aksine 'şiir' yazan bu değerli dostumuz çok başarılı.

 • Meltem Karaca
  Meltem Karaca

  13.08.2004 - 11:22

  Kendisini kenara çekmiş ama üretkenliğini devam ettiren bir şair. Şahsen tanımıyorum ama sanırım YönFM'de dinledim kendisini, tanımayı da çok isterdim. Türkçe'yi iyi kullanan ve bunları şiirlerine yansıtan Yusuf Ziya Leblebici, basit konular yerine toplumsal konuları işliyor. Aşk şiirlerini bile sosyal içeriklerle yoğuruyor, bu da farkını ortaya koyuyor.
  Şunu da söylemem gerekir (haddim değil ama) diğer radyolarda şiirlerini kendisi gibi yorumlayamıyorlar, kendi sesi ve yorumuyla daha bir güzellik katıyor.

Toplam 7 mesaj bulundu