Şahin Karadağ Antoloji.com

1968 yılında Erzurum'da doğmuşum. İlk, orta ve lise tahsilini Erzurum'da yaptım. Atatürk Üniversitesinde yüksek öğrenim yaparak 1992'de Ziraat Mühendisi oldum. Bunun yanında, Bilgisayar Programcısı ve İş Güvenliği Uzmanıyım.
Şiirlerimin bir kısmı Yenigün Gazetesi, Telekomcular Derneği Dergisi, Doğuses ve Edebiyat Ufku Dergisinde; makalelerim ise Yenigün Gazetesinde yayınlanmıştır. Seslendirdiğim şiirlerim YouTube kanalında paylaşımdadır.
Evli ve 3 çocuk babası olup, 2009-2017 yılları arasında kamuda görevde yükselme sınavıyla şube müdürü olarak yöneticilik yaptım. Rotasyon gereği tayinimin çıkması üzerine bu görevden istifa ettim. Halen aynı kurumda mühendis olarak görev yapmaktayım.
Şiir, roman, tarih vb. okurum, şiir ve köşe yazısı yazarım. Belgesel ve haber programları seyretmeyi; yürümeyi, yüzmeyi; türkü ve Türk Sanat müziği dinlemeyi severim.
..

Devamını Oku
 • Cıvık Efendi

  İsmail Mercan

  02.08.2020 - 23:40

  Güzel tasvir etmiş, içinizi dökmüşsünüz. Tebrik ediyorum.

 • Saf Duruş

  Mustafa Benkli

  08.06.2013 - 23:42

  Aruz vezniyle şiir yazmak her şairin işi değil. Tek kelimeyle tabir yerindeyse herif işi. Onun için 9 verdim. Ben de bir kaç tane yazdıydım aruzla. Ama ben serbest aruz biçiminde yazdım. Siz üstelik bir kalıba bağlı yazmışsınız. Hayli zor hayli. Kutlarım.

 • Siyah Gözlerine Beni de Götür

  Nurullah Genç

  30.05.2013 - 09:59

  Çok güzel bir şiir Üstadım. Yüreğinize, kaleminize sağlık.

Toplam 9 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR