Ruhi Hatunoğlu Antoloji.com

52 Temmuzunda Varto'da gelmişim dünyaya. Acıların durağıyım ama yılgın değil mücadeleciyim kendimi bildim bileli. Ne günler gördüm ne günler göreceğim daha. Nazımın dediği gibi Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşcesine. Söyletili dilim susmasın, yazan kalemim kırılmasın yaşadıkça. Herkese merhaba.
..

Devamını Oku
 • Nadire Gülçiçek
  Nadire Gülçiçek 12.01.2021 - 13:11

  Can dost senin için söylenecek çok söz var ama bütün sözler boğazıma düğümleniyor.malesefki aramızdan ayrıldığını yeni öğrendim.mekanın cennet olsun nurlar içinde uyu benim cefakar emekçi çilekeş arkadaşım.

 • Nadire Gülçiçek
  Nadire Gülçiçek 12.01.2021 - 13:05

  Can dost senin için söylenecek çok söz var ama bütün sözler boğazıma düğümleniyor.malesefki aramızdan ayrıldığını yeni öğrendim.mekanın cennet olsun nurlar içinde uyu cefakar emekçi çilekeş arkadaşım.

 • Nadire Gülçiçek
  Nadire Gülçiçek 12.01.2021 - 12:45

  Can dost senin için söylenecek çok söz var ama bütün sözler boğazıma düğümleniyor.malesefki aramızdan ayrıldığını yeni öğrendim.mekanın cennet olsun cefakar emekçi çilekeş arkadaşım.

Toplam 43 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR


 • Kibritçi Kız

  Saniye Bozlu

  19.03.2016 - 18:33

  Eilinize yüreğinize sağlık, duygular bir nehir örneği, akmış duygulardan. Yüreğinizi ve kaleminizi kutlarım.

 • Arafta Yüreğim

  Fatma Hatun Esen

  28.08.2010 - 23:23

  Yürek kabaran bir dağ olunca, duygular yanardağa dönüşüp, bir nehir gibi akan dizeler lav olmuş. Lav olup akan dizelerinizi ve sizi en içten duygularla kutlarken, tam puanla sayfama alıyorum bu eşsiz dizeleri sevgili Fatma Hatun hanım. Saygım ve sevgilerimle esen kalın.
  Ruhi HATUNOĞLU

 • Arafta Yüreğim

  Fatma Hatun Esen

  28.08.2010 - 23:19

  Yürek dağ gibi kabarınca, duygular yanardağa dönüşüp, dizelerde lav olmuş bir nehir gibi akmış. Bir nehir gibi akan dizelerinizi ve sizi kutlarken, tam puanla bu eşsiz dizeleri sayfama alıyorum sevgili Fatma Hatun hanım. Saygım ve sevgilerimle esen kalın.
  Ruhi HATUNOĞLU

Toplam 679 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR