Emre Aktaş Antoloji.com

 • 21.09.2006 - 05:25

  uyu uşağum uyuuuu zıbarıp kalcan buralarda...

Toplam 1 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR


 • Bir kanserin günlüğü

  Mahmut Koray Biber

  07.02.2008 - 04:56

  Ne kadar dogal bir dille yazmissin.
  tebrikler...

 • Ağla Yüreğim

  Melih Baki

  21.10.2007 - 09:59

  Siir bircok okurun bahsettigi gibi duygu yüklü, evet. Ama Antoloji´nin A Listesinde 1. sirayi hakedecek derecede mükemmel oldugunu söyleyemem. Sade bir üslubu var sairin. Tekrar tekrar okudum siiri belki birseyleri gözden kaciriyorum diye ama birsey bulamadim. Sairin diger siirlerini henüz okumadim ...

 • Şehit olur Mehmetçik-Hrant Dinkçiler hani Niç ...

  Hasan Sancak

  30.09.2007 - 08:07

  vatan icin ölen mehmetcikler ile hrant dink´in arasindaki iliski nedir? ismail türüt´e mi özendiniz. yoksa türkiye hrant dink´i öldürenleri kinadigi icin elden gitti mi zannettiniz. hrant dink te bu vatanin evladiydi. hrant dink te kendi savastigi cephenin mehmetcigidir. onu sehit ilan etmek icin mü ...

Toplam 3 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR
 • KURTLAR VADİSİ IRAK

  27.09.2006 - 03:51

  sanat babinda hic bir kayda deger noktasina rastlamadigim abuk bir piyasa filmidir. yansitmaya calistigi gerceklerin haricinde elle tutulacak bir tarafi yoktur. uzun metrajli, kabarik bütceli ve bol sulu ve duygu sömürücü, milli duygulari kirbaclayici, bolca kan ve siddet sarfederek seyirciyi uyutmayacak kadar aksiyon kattigi sahneleri ile amerikan film endüstrisinin yapitlarinin birebir kopyasi yerli bir püsürüktür.

  yansitmaya calistigi gercekler ise en azindan haftada iki kez günlük bir gazete okuyan herkesin aylarca bas sayfalarda okudugu ve dolayisiyla zaten bildigi seylerdir. benim asil gücüme giden böylesi abuk bir filmin cevrilmis olmasi degil toplamis oldugu reytingdir. ben sahsim adina irak halkini desteklemek icin amerikan zihniyetinin yalakasi bir yapita ihtiyac duymuyorum.

  bu filmi türk sinema tarihinin cevrilmis yüzlerce sacma sapan filminden biri olarak degerlendirmek isterdim. ne yazik ki öyle bakamiyorum bu olaya.
  ben kücük bir cocuga 'büyüyünce ne olacaksin' diye sorduklarinda ' polat' diyor olmasindan rahatsizlik duyuyorum. asiladiklari siddet ve milliyetci kahramanlik zihniyetini ülkem icin tehlikeli görüyorum..
  vesselam...

Toplam 1 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR