Nefer Neferteti Antoloji.com

    Yorgundu işin kötüsü, yorgunluğunu yaşamak gibi bi anlamı yoktu...Büyük bi ihtimalle giydiği topuklu ayakkabılar dan kaynaklanıyordu.Yüksek topuklarla uzun bi ağacın kollarında sallanıyormuş gibi hissediyordu ve güzel bi ağaç,  yakışıyordu ormana. Ama ne hikmetse, er kişide testosteron yerine,  bağırma hormonu salgılatıyordu :) onu gören,  görmeyen,  tanıyan, tanımayandan bi tür bağırma çağırma,bi tür küfür (kölelerin dilinden anlamazdı oysa)) ve öldürme duygusu uyandırıyordu :) Bu topuklu ayakkabılar bi işe yaramıyor diye düşündü anabelli. Sonra anladı. Kafasını bi taş bulup vurmak istercesine iki yana salladı.Tıslayan dilindeydi sorun gördü,  kavradı :) Bi görseniz hemen hak verirsiniz Kabil’e. Kardeş  kardeş yaşarken, niye kıydı kardeşi Habilin canına,  anlarsın o zaman. Yani o kadar. Bi kusuru var yalnız(o kadar kusur kadı kızında olur hesabı)  yürürken, hafif sola çekiyo. cık..bilemediniz..topuklu ayakkabılardan değil..nekir yüzünden. ağırlaştı gün geçtikçe sol yanı...hala daha ağzında aynı türkü..solum sol tarafımm cümle varlığım..


..

Devamını Oku
 • Sinan Karakaş
  Sinan Karakaş 05.03.2010 - 21:42

  Değerli arkadaşım, bu gün sizin doğum gününüz,iyi ki doğmuş ve iyiki sevenleriniz olmuş ve siz sevenlerinizi mutlu kılmışsınız.Selam ve Saygılarımla

  Doğum Günü

  D oğduğunda bilmezdin dünyada misafirsin
  O ysa nadir bulunan değerli bir safirsin
  G eçmiş günlere göre bu gün daha mahirsin
  U ...

 • Vahşi Ve Hırçın Kedi
  Vahşi Ve Hırçın Kedi 31.12.2009 - 21:05

  ______@@__@_@@@_____
  _____________@__@@_____@_____
  ____________@@_@__@_____@_____
  ___________@@@_____@@___@@@@@_____
  __________@@@@______@@_@____@@_____
  _________@@@@_______@@______@_@_____
  _________@@@@_______@_______@_____
  _________@@@@@_____@_______@_____
  __________@@@@@____@_____ ...

 • Banu Er
  Banu Er 13.09.2009 - 17:37

  nefertitinin neferi olmaktan asla vazgeçmeyecek kadar sarışın ve hoş bi mısırlı :)

Toplam 11 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR


 • fethullah gülen

  05.02.2007 - 23:22

  Fethullah gülenin merak edip kasetlerini izledim.Ne diyor biliyormusunuz.Hiç bir şey.Sürekli ağlayıp burnunu çekiyor.Müritlleri tarafından yazılmış onu anlatan kitabıda okudum(küçük dünyam) ve daha bir çok şey.Son karar:O bir kukla.Ama Allah için perdenin arkasındaki kimse hep doğru ipi çekiyor.Ve alkış alıyor tabi.Yorumlarada onu gösteriyor zaten.Ne diyelim herkesin fikrine saygımız var.

Toplam 1 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR