Hilal Salih Antoloji.com

Merhaba
Hic aklina estigi icin butun hayatini bir bavulun icine sigdirip baska bir ulkeye cekip gittinmi? Hic bir sebep yokken planli programli gunlerini, tanidik cevreni, sevdigin arkadaslarini ve batan rahatligini bir kenara birakip bir ucaga atlayip sadece isimle tanidigin bir sehire yerlesmeye karar verdinmi? ..... Ben bunlari gecen pazar, yani 5 gun evvel yaptim, ve buradayim.....fazla kalmiyacagim, yarim sene..... ama bu arada geride biraktigim arkadaslarimin yerine gecebilecek 'vekil' arkadaslara ihtiyacim var....Birkac sartim da var ama... eger her gonderdigin mesaj bir siirden ibaret olacaksa hic yazma (siir sitesinde bunu yazmak abes olabilir ama oyle iste) . Paylasacak hicbirseyin yoksa, kendinden bahs etmeyi sevmiyorsan, yine yazma, sirf baska memleketten hava durumu almak icin buraya gelemem. Eger hayatin sirf dertlerle doluysa yine yazma, bir miktar herkeste olur, ama fazlasi cekilmiyor....Eger her gun bir mesaj bekliyen cinsten insansan yine yazma, sana yetisemem! Bay/bayan olman onemli degil, ama bayan olsan daha iyi olur (biraz tarihi gecmis dusunce tarzi ama....)

sanirim butun bu sartlari siraladiktan sonra bu sitede bana yazacak kimse kalmiyacaktir.... :)

selamlar
..

Devamını Oku
 • Abbed
  Abbed 09.02.2007 - 21:37

  Hello how vare you?

 • Akin Ejder
  Akin Ejder 12.06.2005 - 11:23

  HAYIR:::
  hayatı bir bavulun içine koyup bilmediğin bir ülkeye gitmek,umutlarını biryerlerde tıpkı dönüş adresi bulunmayan bir zarfa koyup birgün belki kendim dönerim diye postaya vermek gibidir..

  tıpkı yahatını bir posta kutusuna hapseder gibi!

 • Akin Ejder
  Akin Ejder 09.06.2005 - 20:13

  Şartlar,şartlar,şartlar,,,
  hep konur ama önce koyan tarafından ihlal edilir nedense..yeni evliler,kızım olsun,hayır oğlan der baba sanki onlar bu şartla çocuk yapar gibi,ama veren bilir başka,hayata şart koymaya kalkar bazısı hayat sanki dinlerde,yada hayatını düzene koyma yolundadır karşısına çıka ...

Toplam 3 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR