Mehmet Ay Antoloji.com

bazen hayatta tesadüfler vardır bir bahar kokusuyla gelir . bazen de hiç umudun olmadığını düşündüğün bir anda karşına çıkar.hayatın kokusunu nasıl olduğunu gerçekten bu tesadüfler öğretir .
bazen hayatta umutlar vardır bir bulut kümesinin gökyüzünde dansıyla gelir . bazen de en umutsuz olduğun anda karanlıktan doğar. öyle bir teselli verir ki yaşamayı ondan öğrenirsin.
bazen hayatta her şeyin bir yoldan ibaret olduğunu anladığın anlar gelir. bazen de bu yollar dikenlerine sabredersen abı hayattan çıkar. anlarsın ki yollar seni mutlak yaşamın başladığı ölüme hazırlar.
bazen tesadüfler umutlar yollar bir aşk hikayesinin başladığı yerdir. bazen de aşk sana bir kadının vücudunda nüfuz ederek oluşur. o kadın sana tesadüfleri umudu ve yolları öğretir.
hayat her zaman travmaların çelişkilerinde yaşanırmış aslında. yeniden doğmak mı yalanmış . hayat hep ölmekmiş. ruhu karartmak kalbini acıtmak kalbi kırmak aşka ihanetmiş hayat.
bu benim itirafım sanırım
ben aşka ihanet ettim.
..

Devamını Oku
 • Işık German Ersoy
  Işık German Ersoy 26.10.2017 - 21:17

  Site arkadaşımız Bay Mehmet Ay

  ** DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN...**

  - Sitemiz üyesi olduğunuz için sizi'de bu grubumuzda görmek dileklerimizle esen kalın.

  * Antoloji Sitesi Üyeler Birliği *

Toplam 1 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR


 • Mehmet Saydam

  09.10.2017 - 11:00

  Malesef begenmedim duz yazi olsa bi hikaye akisi olur siir olsa bi butunluk olur sanirsam gencliginin verdigi heyecan kaleme dokulmus.benim begenmemis olmam seni yazmaktan alikoymasin ama en azindan dertlesebilecegin samimi sayfalarin olmus olur

Toplam 1 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR