Duygu Bedir Antoloji.com

Sevdiğiniz zaman yalnız değilsiniz artık.Hiç karşılık gözetmeden verin verebildiğiniz kadar, SEVGİ vermekle tükenmez.Aksine hiç ummadığınız bir zamanda büyür, çoğalır ve size doğru akan bir ırmak olur.

'Akşam üzeri batan güneşe değil, sabah tüm ihtişamı ile doğan güneşe bakalım.Batan güneş bize yalnız ulaşamadığımız umutları bırakmıştır.Ama doğan güneş bize yepyeni umutlar ve yepyeni bir yaşam göstermektedir.
DÜN Sonbaharın sararmış yapraklarında tünemektedir. Bugün İlkbaharın filizlerinde ve çiçeklerindedir.Dün ölümün kucağındadır: BUGÜN yaşama gülümsemektedir.Ölüler yürüyemezler ama diriler koşabilirler. Yürüyemeyenler değil koşabilenler mutluluğa erişebilirler.
Sonbaharın yaprakları yerlere düşerler; İlkbaharın filizleri göklere yükselirler. Dün ölüdür. Bugün yaşamdır. Toprak ölüyü çürütür ama yaşam küçücük bir tohumu koskoca bir çınar yapar. Dünü bırakmadan bu günü yüceltemeyiz.
BUGÜNÜ DÜNÜN ÜZERİNE DEĞİL, BUGÜNÜN TEMELLERİ ÜZERİNE OTURTMAK ZORUNDAYIZ.

..

Devamını Oku
 • Hüsamettin Sungur
  Hüsamettin Sungur 15.03.2021 - 09:33

  DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN

 • Hüsamettin Sungur
  Hüsamettin Sungur 23.04.2020 - 19:21

  Başarılarınızın devamını diliyorum

 • Nevin Özveri
  Nevin Özveri 25.07.2017 - 22:37

  Yıllar geçse de ,araya yollar ,farklı yaşamlar girse de de ilk günkü gibi yüreğimdeki yerin..Giden gidiyor,biten bitiyor ama dostluk gerçekse hiç bitmiyor..Seviyorum seni.

Toplam 85 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR


Toplam 11743 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR