Tekin Karaçoban Antoloji.com

Şiir Yarışması

Bazen Kişinin İlacı Temiz Bir Vicdandır (T.K.)

Hayatınızı hiç pişman olmadan yaşayabildinizmi. Peki yaptıklarınızdan ne kadar pişmanlık duydunuz. Kısacık anlar ve zevkler için geri dönülmez günahlar ve yaşanmışlıklarınız oldumu? Hayatınızı ne kadar doğru yaşadığınız size bağlı başkalarına değil. Bu nedenle başkalarının sizin için ne düşündüğü değil sizin başkalarına ne kadar doğru davrandığınız ve yaşadığınız önemlidir.

Arkanıza dönün ve bir bakın geçen hayatınızın kırıntılarından neler size kaldı pozitif ve negatif olarak ve bir kez daha düşünün ama bu sefer geleceğiniz için düşünün. Ne yapabileceğinizi düşünün. Bir beyaz bezle beraber o karanlık çukura girmeden önce hep iyi şeyler bırakmak için mücadele edin kendi doğrularınızı ortaya çıkartın.
Aşık olmuşsunuzdur birileri de sizi sevmiştir bellimi olur belkide sevmemiştir. Sadece siz dürüst olun ki yaptıklarınız için pişmanlık duymayın yalan söyleyen ve aldatan siz olmayın.

..

Devamını Oku
  • Hüsamettin Sungur
    Hüsamettin Sungur 23.04.2021 - 06:03

    DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN

  • Reyhan Altaş Şairler Dünyası Grubu
    Reyhan Altaş Şairler Dünyası Grubu 23.04.2011 - 13:28

    Doğum gününüzü candan kutlarım biliyorsunuz arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsiniz ama sizin için her zaman varolduklarını ve sizi düşündüklerini bilirsiniz Bugün biz dostları göremesenizde bilin ki iyi bir dostlar olarak her zaman yanınıdayız... Hayatın tüm kötülüklerinin sizde ...

Toplam 2 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR