Son Vejetaryen Şiirleri - Şair Son Vejet ...

Ümraniye Belediyesi Şiir Yarışması

Vejetaryen ve her canlıya eşit, doğa tutkunu, yürümeyi bazen koşmayı ve bisiklet kullanmayı çoook seven komik neşeli insancıl biri işte :))

Son Vejetaryen

Yüce allah ve tüm melekler inşallah 2023 yılında kötülerin , hainlerin , aldatanların , yalanlar atanların , küfürbazların , döneklerin , insanların zamanlarını boşuna çalanların , suç atanların , dedikoducuların , insanları rahatsız edenlerin , maddi çıkarcıların , insanların gururlarıyla oynayanların , dolandırıcıların , hep bana hep ben diyenlerin , adaleti eşitliği uygulamayanların, kendisi olmayı dahi başaramayanların , saklananların , insanların yazılarını kopyalayan ve çalanların kadın erkek ayırmadan bin belasını versinkiiii bir daha kimselere haksızlık yapamasınlar AMİİN AMİİN AMİİİİN AMİİİİİN AMİİİİİİİİİN AMİİİİİN AMİİN AMİİN AMİİİİN AMİİİİİN AMİİİİİİİİİN AMİİİİİN AMİİN AMİİN AMİİİİN AMİİİİİN AMİİİİİİİİİN AMİİİİİİİİİİİN AMİİN AMİİN AMİİİİN AMİİİİİN AMİİİİİİİİİN AMİİİİİİİİİİİN AMİİN AMİİN AMİİİİN AMİİİİİN AMİİİİİİİİİN AMİİİİİİİİİİİN AMİİN AMİİN AMİİİİN AMİİİİİN AMİİİİİİİİİN AMİİİİİİİİİİİN AMİİN AMİİN AMİİİİN AMİİİİİN AMİİİİİİİİİN AMİİİİİİİİİİİN AMİİN AMİİN AMİİİİN AMİİİİİN AMİİİİİİİİİN AMİİİİİİİİİİİN AMİİN AMİİN AMİİİİN AMİİİİİN AMİİİİİNAMİİİİİİİİİİİN AMİİN AMİİN AMİİİİN AMİİİİİN AMİİİİİİİİİN AMİİİİİİİİİİİN AMİİİİN AMİİN AMİİİİN AMİİİİİN AMİİİİİİİİİN AMİİİİİİİİİİİN AMİİN AMİİİİİİİN AMİİİİN AMİİİİİN AMİİİİİİİİİN

Devamını Oku
Son Vejetaryen

Bazen aşk adına kimi sevsek olmuyor bazen kime fazlasıyla değer versekde olmuyor , ya biz olduramıyoz yada kader bizim gibileri denemeyi seviyor :) Belkide hayatın iyilere tahammülü yok !!! Belkide yol yorgan hala bilmiyoruz yada biz elimizden gelen herşeyi insanca vicdanende yapıyoruz ama değerimiz bilinmiyor işte .

Gerek iletişim adına gerek aşk adına gerek arkadaş dostluk adına elimizden geleni sınırlarımız dahilinde es geçmeyip herşeyi vicdanen yapmaya çalışıyoruzdaa , kim karşımıza çıksa herşey güzel giderken birden her nedense haksızlıklara uğruyoruz.

İşin sırrı nedir diye kendimizi hayatı kaderi insanları sorgulamaya kalktığımızdada işin içinden hepten çıkamaz oluyoruz :)

Devamını Oku
Son Vejetaryen

Yıllardan beri 29 harfin kombinasyonlarıyla yaniii yazılarımla neşemle saygımla yeri geldiğinde konuşmalarımla daha doğrusu asıl olan insanlığımla , sözde insan olduğunu sananlarla !!!!! Geçtiğim her vijdani iletişimimle , gerek onların yazdıklarıyla gerek cevaplarıyla gerek konuşmalarıyla yada paylaşımlarıyla , onların düşünce portallarındaki en derin mevkilerine kadar sinerek bir nevi onları ne kadar insanlar acaba diye deniyordum !!!

Çünkü onların haberleri bile yoktu gerçek insanlıktan , çünkü sözde insanlardan öğrendiğim ilk temel gerçek yalanlarına bağlı çıkarları ve maskeleriydi !!!!

İnsanlar nedense hala maskeleriyle dolaşıyorlar her yerde , hiç kimsede nerdeyse kendisi değil artık !!!!

Devamını Oku
Son Vejetaryen

Bana birisi artık gerçek aşktan bahsetsiiiin !!!!!!

Hani taaaa kalplerinin en derin yerlerinden sevenler vardı yaaa yüzyıllar önce !!!!!!

Haniii tüm saf ruhlarıyla adımlar atanlardan , sevgiden ilgiden neşeden kahkahadan başka beklentisi olmayanlardan bahset işteee !!!!!!

Devamını Oku
Son Vejetaryen

Ey yüce allahım beni kalpsizlerden koru..
Beni hainlerden koru..
Beni yalancılardan koru..
Beni çıkarcılardan koru..
Beni oyun oynayanlardan koru..
Beni sanalcılardan koru ..

Devamını Oku
Son Vejetaryen

Benim için aşk kalbinin aynasıdır çünkü kalbinin olduğunu anladığında sadece çoooook sevdiğin karşı cinsini orda hissedersin : )

Benim için aşk sevdiğine giden dümdüz bazende tepetaklak yoldur : )

Benim için aşk ruhsal kapıyı açan şifresiz kapıdır :)

Devamını Oku
Son Vejetaryen

Sanal alem dediğimiz hemen hemen çoğu sitede insanlar nedense hep kaçak oynuyor ! Ne resimleri var ne tanıtım yazıları ne şiirleri ne düşünceleri ne normal yazıları ne yaşları ne şehirleri !

Bunlar neden sanal alemin kurallarına uymuyorlar diye hiç düşünen yokmuuu ?

İnsanlar hem neden bomboş profilleri kaideye alsınlar ?

Devamını Oku
Son Vejetaryen

Depremden dolayı 10 şehrimizden hayatını kaybedenler adına başımız sağolsun yerleri mekanları cennet olsun, geride kalan yaralılara allah acil şifa versin. Yüce allahım ve melekler bu kış gününde zorda kalanların yardımcısı olsun AMİİİİN AMİİİİİN AMİİİİİİİN AMİİİİİİİİİN AMİİİİİİN AMİİİİİİİİİİİİN AMİİİİİİİİİİİİİİİİİİN AMİİİİİİİİİİİİİİN AMİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİN AMİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİN

Devamını Oku
Son Vejetaryen


1-Dışarda kar var kalbim senindir bu gece :)
-Donuyoruuum lan kapat şu kapıyı pencereyi : ))

2-Dışarda kar var kalbim senindir bu gece :)
-Soba kullanmıyoruzki biz bayadan beri şimdi odunun kömürün ballı muzun ne işi var yatağımızda :)

Devamını Oku
Son Vejetaryen

Yukarıdaki başlığı atar atmaz hemen tebessümle gülmeye başladığımı bil okuyucu : ))

Çünkü dünyamızın neden yüzyıllardan beri hiç durmadan döndüğünü aramızda bilmeyenler , bi haylidende fazla : )

Üzgünüm okuyucu ama bunların çoğunlukta olması tahminindende öte , hatta bunlar içinde seninde olma olasılığın bile çoook yüksek : )

Devamını Oku