Ozan Arif: Hakkında ziyaretçi görüşleri..

Ozan Arif
10 Haziran 1949 - 13 Şubat 2019
135

ŞİİR


128

TAKİPÇİ

 • Harun Zoroğlu
  Harun Zoroğlu 08.11.2010 - 22:44

  aynı hamam aynı tas
  aynı kafa aynı fes
  pes doğrusu ozanım pes
  geleceği görmüşsünüz gelmeden

 • Harun Zoroğlu
  Harun Zoroğlu 08.11.2010 - 22:44

  aynı hamam aynı tas
  aynı kafa aynı fes
  pes doğrusu ozanım pes
  geleceği görmüşsünüz gelmeden

 • Ramazan Uğur
  Ramazan Uğur 14.01.2010 - 15:33

  OZAN ARİF BENİM HAYRAN OLDUĞUM YEDİ DÜVELDE TÜRK MİLLETİNİN HAYRAN OLDUĞU BİR ZATTIR. O ZAT Kİ ÖLÜMDEN KORKMAYIP YILLARDIR TÜRKLÜK MÜCADELESİNİ SÜRDÜREN, MEMLEKET İÇİN D,L,YLE BEDENİYLE KURTULUŞ YOLU ARAYAN, BÖLÜCÜLERE HE DÖNEMDE DERSLERİNİ SÖZÜYLE VEREN, CAN DOSTTUR. ALLAH SONDÖNEMLERDE BİR OZAN GÖNDERDİ DÜNYAYA ONUDA TÜRK MİLLETİNE GÖNDERDİ. ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN BÜYÜK USTA..
  ALLAHA EMANET OL

 • İsa Pemik
  İsa Pemik 13.12.2006 - 16:19

  Ozan Arif Türklüğün sevdalısı,yüzyılın son ozanı. Türkçeyi böyle ustaca kullanan bir şair daha yok ben bunu iddaa ediyorum.Sizin hayranınız olduğum kadar Türklüğün ve Türk insanınında sevdalıyım.Anlatmak istediğiniz konuları öyle güzel dizelerle öyle ahenkli ve sanatsal anlatıyorsunuz ki şiiri seven biri olarak size hayran olmamamk elde değil.Çektiğiniz çileler verdiğiniz mücadele sizi benim gözümde daha da efsaneleştirdi.Türk-İslam sentezini savunmanız ve memleketin bütünlüğü görüşünüzle gerçek ülkücülerin ve memeleket sevdalılarının tercümanı oluyorsunuz.Bana bir mesaj gönderirseniz gerçekten çok mutlu olurum.Selam eder sayğılarımı sunarım.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.

 • Ozan Sentezi
  Ozan Sentezi 12.04.2006 - 02:02

  Keske Ozanligina siyaset hic girmeseydi yigit ozan..Gördük ki..Siyasette idealizim asla olmaz..Bal arilarini bir gün essek arilarina tercih ederler..Keske SIYASET ÜSTÜN DE KALMIS OLAYDIN..Kim der di ki BÜTÜN SESLERIN sustugu anlarda bir hareketi ayakta tutan,ümit veren ses Bu gün alcaklar tarafindan susturulacak..Ama sen ozanligi satmadin,lafini cekmedin,Dedin diyecegini,Iste bu yarinlarda senin madalyan olacak Ozanim..Gurbet gecelerin de cok zaman sahneye davet ettim seni.Bütün siirlerini ezbere biliyorum..Ben sende yigitligi, mertligi sevdim,,siyaseti birakali cok oldu..Acikca tükürdüm nefret ettim..Adam yiyen degirmenden..Kaypaklarin, dalkavuklarin meydanindan cekildim..Yarin Tarih diyecek ki, O her ne kadar bir partide olmus olsa da, Dogruyu satmadi..Yamuklarin yüzllerine haykirdi her sartta, Elerinden öpüyorum Ozanim Allah yar ve yardimcin olsun..

 • Atakan Kartaltepe
  Atakan Kartaltepe 23.01.2005 - 12:27

  'Her gelen böyle dedi' adlı şiirinizdeki dediklerinize de aynen katılıyorum okurken acı acı gülmekten bayılıyordum pes vallahi ama cesaret de cesaret hani oysa ben bu kabil şiirlerimi (yani aykırı - muhalif ya da eleştirisel veya taşlama - haşlama ne dersen de) yazamıyorum buraya eee! içeri girmek var çıkınca da siyasete mi atılayım yani bu yaştan sonra...yok yok!

 • Atakan Kartaltepe
  Atakan Kartaltepe 23.01.2005 - 12:14

  Yeter artık adlı şiirinizi okudum tamamiyle aynı kanaatteyim üstelik hani erkek - ürkek vardı? Erkek adam sözünde durur ve çeker gider yıktğı gibi...diğerleri söz versin - vermesin bir şekilde gitti.