Yusuf Saygılı Antoloji.com

Kısaca bekarım hiç evlenmedim ( yalnızım ) gülmeyi aşırı çoooook fazlaaaa seviyorum ve insanların tüm haksızlıklarına çıkarlarına yalanlarına iki yüzlülüklerine hainliklerine inat gülmekten başka kendime alternatif görmüyorum çünküüüü her kötülüğe her kötü insana karşı bir başkaldırış meydan okumaktır gülmek benim için çünküüüüü güldükçe kahkahalarla saniyelerimi dakikalarımı saatlerimi günlerimi haftalarımı aylarımı yıllarımı onurlandırıyorum ( bu dünya içinde iyikiiii varım ) değerimi bilmeyenler utansın :) Ayrıca ortaokuldan bu yana yazdığım 2127 den fazla yazım var ve çoğuda mizahsal komik yazılar . İçlerinde çok az genel olarak insanların haksızlıklarına çıkarlarına ve yalanlarına dair eklediklerim var . Ama ben ne kadar yazarsam yazayım aynı düşüncelerde insanlara rastlamakta zor çünkü insanların iletişimide paylaşımlarıda hep kendi öz çıkarlarına dayanıyor , hal böyle oluncada sorularda cevaplarda bir yerde tıkanıyor , vakti zamanında bende buraya yani kendisi hakkındaki bölüme yazdıklarımdan bir sürü eklediklerim oldu ama sonradan farkına vardımki yazdıklarımı kopyalayıpta kendi arşivlerine alan bilgi hırsızı çooook oldu . Kendi içlerindeki pozitif cevheri çıkarmayı başarabilende günümüzde pek kalmadığından ve hayatlarını sadece çıkara bürümelerinden dolayı tam anlamıyla iletişimide sağlayabilen yok varsada çooook az işteeee .
Kimse doğallığı yada gerçek anlamda kendisi olmayı tercih etmiyo , yada menfaatleri sadece kendilerine başka birini bulane dek . Günümüzün gerektirdiği en büyük sebep pozitif iletişim olması gerekirken insanlar malesefkiiii işlerine sadece geldiğinde bunu kullanmayı tercih ediyor .
Kimse karşındakini gerçek anlamda arkadaş dost olarak kazanmayı değilde hep bir başkasını unutma adına diğerine sarılmaya çalışıyor . Konuşmayı yada gülerek neşeyle paylaşımları insanlar suçlar olmuş , Evet insanlar o kadar çok anlaşılmayacak kadar karmakarışık varlıklarkiiii tam anladığımızı sandığımızda karşı tarafın çıkarlarına yada yalanlarına şahit oluyoruz . Herkesin doğru insanlara rastlayacak kadar çooooooooook şanslı olması dileğiyle , saygılarımla yusuf saygılı.

( Tüm yazdıklarımı okumayıp tembellik yaparsan anlayamazsın beni )

PROSPEKTÜSÜM ..
..

Devamını Oku

Toplam 21 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR