Hilmi Serdengeçti - Hakkında Yazdığı Tanıtım ...

Ümraniye Belediyesi Şiir Yarışması

Ankaralıyım,Türk Şairleri Şiir Antolojisi kitabını 20 cilt olarak çıkarmak üzere ALİ GÜNDÜZ ile birlikte çalışıyorum.Şairlerin babası AHMET TUFAN ŞENTÜRK' ün aziz hatırasına çıkarıldı.4. ve 5.Cilt çıktı. 6.Cilt için müracaatlar devam ediyor. Taksitli kitap çıkarmak isteyenler de DUYURULAR bölümünü okuyabilir. ŞİİR DOSTLARINI, TÜRK ŞAİRLER BİRLİĞİ ve DÜNYA ŞAİRLER BİRLİĞİ GRUBUNA DAVET EDİYORUM.Yayınevi adresi: GÜNDÜZ KİTABEVİ-SAHAFDemetevler Vatan cad. 412 sokak (eski 7.Sokak) no: 7/ bYENİMAHALLE/ANKARA
web adresimizi ziyaret edin www.gunduzkitabevi.com.tr 'de ANTOLOJİ bölümünde ayrıntılar mevcuttur.YAYINEVİMİZ WWW.KİTAPSTORE.COM DA REKLAMA BAŞLADI WWW.ANTOLOJİ.COM daki kitap bölümüne gelin YAYINEVLERİNİ TIKLAYIN... GÜNDÜZ KİTABEVİ/ANKARA bölümünü tıklayın.
Taksitle kitap çıkarmak isteyenler için, www.gunduzkitabevi.com.tr 'de bulunmaktadır.

ŞAİR VE YAZARLARIN DOSTU: GÜNDÜZ YAYINEVİNDEN HABERLER:

1. GÜNDÜZ KİTABEVİ - ANAYURT GAZETESİ 4.EDEBİYAT ÖDÜLLERİ AÇIKLANDI. Şartlar ve başvuru formu sitemizde yayınlanıyor. Eski tören resimleri sitemizde mevcuttur.
2. TÜRK ŞAİRLERİ ŞİİR ANTOLOJİSİ 6.CİLDİNE KATILIM DEVAM EDİYOR.
(HER ŞAİR KATILABİLİR) . www.antoloji.com sitesindeki YILDIZLAR ALTINDA ve EHL-İ BEYT SEVDALILARI grupları da antoloji kitabı çıkarıyor. Gruplardan bilgi alabilirsiniz.
3. ŞAİRLER VE YAZARLAR ANSİKLOPEDİSİNDE SİZ DE YER ALMAK İSTER MİSİNİZ? Antoloji kitabı değil, eski ve yeni 5000’e yakın şair-yazarın hayatı ve fotoğrafı yer alacaktır. Formu doldurup gönderin. www.gunduzkitabevi.com.tr.
4. SİZİN DE KİTABINIZ, 500’e yakın kitap çıkaran GÜNDÜZ YAYINEVİ TARAFINDAN ÇIKARILSIN. www.gunduzkitabevi.com.tr sitesindeki sözleşmeyi imzalayıp gönderin. BİZE DANIŞMADAN KİTAP ÇIKARMAYINIZ.
5. Şair ve yazarlara yardımcı olmak amacıyla Talat Ülker’in 608 sayfalık Türk Dili (Gramer,dil tarihi ve edebi bilgiler) kitabını yayınlamaktan gurur duyar. Şair ve yazarlar için kaynak eser. 10 YTL.
6. Ekrem YALBUZ’un Türkçenin Nakışı – CİNAS- 5 YTL. (Cinaslı şiir yazmak isteyenler ve öğrenciler için kaynak kitap)
7. Edebi faaliyetlerden haberdar olmak istiyorsanız, her Pazar ANAYURT GAZETESİNİ gazete bayilerinizden alarak, EDEBİYAT DÜNYASI köşesini okuyabilirsiniz. Gazetede yer almasını istediğiniz edebi faaliyetlerinizi ALİ GÜNDÜZ’e bildirebilir, tanıtılmasını istediğiniz dergi ve kitaplarınızı Gündüz Kitabevi adresine gönderebilirsiniz.
8. Kütüphanelere ve okullara kitap bağışı yapmak isteyenler, sitemizdeki cildi 1 YTL. olan 2.El ansiklopedileri ve 1 ytl olan hikaye ve kitaplarımızdan seçebilirler.
11. Şair ve yazarlara özel hizmet. 500 büyük (28x40 ebadında renkli) afiş ve 1000 adet kartvizit 150 YTL. Ortak olduğumuz matbaa ile tüm baskı işleriniz itina ile yapılır. Bundan sonra gecikmeler de olmayacaktır. Ayrıca 30 YTL.ye özel kitap kapağı yaptırıyoruz.
12. DEV ESERİMİZ ÇIKTI. M.İbrahim Gökçek (Şifalı Bitkiler ve Alternatif Tıp- 1824 sayfa -3 büyük cilt. www.bitkiseltedavi.com) .

KİTAPLARDA BÜYÜK UCUZLUK
Boyama kitapları, ÖSS ve kitap sergisi: 50 Krş
LGS-OKS, ansiklopedi ve kitap sergisi 50 KRŞ.
BİZE DANIŞMADAN KİTAP ÇIKARMAYINIZ.
500’e yakın kitap yayınladık. Şair ve yazar ansiklopedisine katılın. (3 cilt- 5000 şair-yazar)
Ali GÜNDÜZ, pazar günleri Edebiyat Dünyası köşesi ile Anayurt Gazetesinde...
GÜNDÜZ KİTABEVİ – SAHAF- YAYINEVİ
Editör: Ali GÜNDÜZ - 0532 692 79 01

- Demet 412.Sokak (eski 7.Sokak) no: 7/ b YENİMAH /ANK. 0312 346 54 57
Web: www.gunduzkitabevi.com.tr

DÜNYA ŞAİRLER BİRLİĞİ GRUBUNDAKİ HAFTANIN ŞAİRİNE DAİR.
bazı şair dostlar, HAFTANIN ŞAİRİ seçimine karşı çıkyor.
ne kadar geri kafalılık anlamıyorum. Tanışmamız için ne güzel bir vesile.
her sanat dalında ve sporda ödüller var.
nobel, yılın sporcusu ve altın portakal gibi. Hatta gazeteler hep seçim yapıyor.
ANAYURT GAZETESİ DE ne güzel aktif bir uygulama yapıyor. ve somut hale getiriyor. bazıları bu ödülü (gazete köşesini) çerçeve yapıp asmış odasına.
her hafta bir şairi ödüllendirip, şiirini yayınlıyor
üstelik ulusal bir gazete
ne güzel bir imkan
niye kıskanıyoruz anlamıyorum
bir selamı bile esirgiyoruz.
NE YANİ SADECE MUHABBET Mİ YAPALIM?
Saygılarımla Kitap çıkarmak istiyorsanız, sitemizi ziyaret ederek, sözleşmeyi okuyunuz. Gündüz yayınevinin yeni çıkan kitapları: 1.Ses sanatçısı, bestekâr ve şair Önder EREN’in 4.şiir kitabı Eren’ce. 5 TL. 2. Şöhret Taner Günsel’in 2.Kitabı. Bir Aşkın Bittiği Yer – şiir- 10 TL. Yakında İkinci Baskısı çıkacak. 3.Hacer Yılmaz – Semazen – şiir – 5 TL. 4. Nihat YAKACI – Yamalı Yüreğim – şiir – 5 TL. 5. Hatice Ergen Çakır- Islak Mektupların Hikâyesi –1. şiir, deneme, mektup- 5 TL. 6 Cevdet Arslan – Başarı İçin Çalışmak Gerek – Kişisel gelişim – 4 TL. 7. Mehmet BAYRAM – Aşka Dair Yüreğimin Feryadı – şiir. 5 TL. 8. Levent Türk – Aşk Kaldı SEN GİTTİN – Şiir- 5 TL. 9. Hatice Seven Küre – Parlayan Yıldız – Şiir – 5 TL. 10. Dr. Hasan İleri – Türkiye’de Sosyal Demokrasi (1908-1998) 2.baskı. 10 TL. Türkiye’ye Avrupa tipi özgürlükçü sosyal demokrasiyi getirmeyi planlayan bir özeleştiri kitabı. Çok ses getirecek ve tartışma çıkaracak bir kitap. 50 yıl önce kurulan SOSYAL DEMOKRAT Partinin hala gerisindeyiz. 50 yıl önce kurulan bu partiyi kim kapattı? Neden hala gerçek bir sosyal demokrat parti kurulamıyor? (Yakında çıkıyor) . Yeniden kitap çıkarmaya başladık. Zor günler geride kaldı. Bize destek olan ve sabırla ayağa kalkmamızı bekleyen vefalı dostlarımıza teşekkür ederiz. Yakında yeni kitaplarımız da çıkacaktır. 600'e yakın kitap çıkardık. 30 kitabımız birden yakında çıkıyor. Yakında yeni listeyi ekleyeceğiz. Lütfen destek olun. www.gunduzkitabevi.com.tr