Necdet Gürçiftçi Antoloji.com

İibf mezunuyum. İnternette felsefeden dine, bilimden siyasete, hukuktan teknolojiye, öyküden sanata, şiirden ekonomiye, Türkçeden sağlığa kadar birçok alanda 11 bin civarı yazım var.

  • serbest kürsü

    08.10.2019 - 09:02

    Ne tuhaf biryer bu Antoloji com. Yahu yazı başlıklarındaki sözcüklerin küçük harflerle, sözcüklerin ilk harflerinin ise büyük harflerle yazıldığı nerede görülmüş, okumayı yazmayı yeni öğrenmekte olan ilkokul çocukları gibi? Şiirlerin sonlarına isiminizi yazmayın çünkü isiminiz iki kez çıkıyor deniliyor ancak şiir başlıklarındaki sözcüklerin baş harflerinin büyük olması zorunluluğu ne alaka? Çok gülünç birşey bence. İlkokulda bile yaptırmazlar bunu.

  • antoloji.com

    02.09.2019 - 09:11

    antoloji.com yanlış yolda. antoloji.com şiir eklemede yeni ve tuhaf kurallar koymuş. Örnek ki şiirin başlığındaki sözcükler büyük harfle başlayacakmış ancak öteki harfler küçük harf olacakmış oysa başlıkların büyük harf olması genel bir olağanlıktır; yani bir şiirin başlığındaki sözcüklerin büyük harflerle, öteki harflerin küçük harflerle olması tuhaf ve gülünç bir durum olur. Şairin ismi şiirin sonuna şairin ismi ve şiiri ekleme tarihi yazılmayacakmış; oysa şiirlerin altlarında şairlerinin isimlerinin olması genel bir olağan durumdur, ve şiirler başka sitelere kopyalandıklarında eğer altlarında şairin ismi yoksa şiir isimsiz kopyalanır. Öteyandan; antoloji,com şiirlerin okunma sayılarını neden yazmıyor oysa her sitede yazıların okunma sayıları yayınlanır. antoloji,com böyle gereksiz şeylerle uğraşmaktansa sitesinin çalışmasındaki sorunları çözmelidir.

Toplam 2 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR