Şair ve Şiir Hakkındaki Yorumlari Antoloji.com

 • Daha Ne Kaldı

  Hasan Öz

  11.10.2017 - 20:02

  Yüreğiniz dert görmesin inşallah Hasan bey saygı benden güzel bir şiir dalga gibi kaleminizden çağlamış.

 • İmkânsız Aşk

  Fatma Ünker

  11.10.2017 - 19:54

  Yüreğiniz dert görmesin içli bir şiir olmuş bayağıda hüzün katsayısı her bölümde ayrı ayrı artan bir şekilde.Tabiki sevmek en güzel duygu bunu şarkıdada söylemişlerde her zaman çarşıdaki hesap pazara uymaz derler ya onun gibi.Sonrada diğer bir şarkıda dendiği gibi kimbilir diyebiliriz tabiki.


  S ...

 • Kolay Değil

  Naime Özeren

  25.09.2017 - 21:58

  Hani derler ya rahmetlide sollardı kuralsız sollayanların sonları genelde karanlık oluyor.Acele eden ecele gider diyoruz ya onun gibi. Gerçi kuralszlık insanın yaradılış fıtratına bile tamamen aykırı.Zaten herkes kurallara uysa herşey güllük gülistanlık olur ya zaten.Eşinizede geçmiş olsun Allah şif ...

 • Yüreğiniz dert görmesin Yusuf bey güzel bir şiir yine kaleminizden tebrikler saygılar.Uzun bir zaman sonra yine sayfanızdayım inşallah.Allah her daim tüm hayırlı iş vede uğraşlarımızda yar vede yardımcımız olsun inşallah.

 • Biter mi Bilmem

  Yusuf Bulut 2

  13.09.2017 - 20:11

  Ömür biter yol bitmez dendiği gibi şairler yiter neticede faniyiz geldiğimiz gibi gideceğiz.Fakat şiirler bitmeyecek o mümkün değil çünki.Şiirin bitmesi için en başta aşkın bitmesi gerek oda olmayacağına göre.Yüreğiniz dert görmesin Yusuf bey saygı benden.

 • Bu vatanı bölmeye kimsesin gücü yetmez yüce mevlamızın izniyle.Nice kahramanlar çıktı tarih yazdılar yinede yazacaklar.Ne mutlu vatanını milletini sevenlere.Yüreğiniz dert görmesin güzel bir şiir okudum.


  Saygı benden ümüt güngör

 • Vay vay vah Mustafa kardeşim taşlamamı haşlamamı şaşırdım kaldım bu ne bedduadır böyle.İşin şaka tarafıydıda tabiki bu bölüm.Rahmetli taşlama üstadımız Rasim KÖROĞLU'yu hatırladım şimdi mekanı cennet olsun.Gerçekten çok hoş vede yerinde bir taşlama olmuş.


  Belinde kemik kalmasın,
  Başında saçın ...

 • Ahunaz

  İrfan Yılmaz

  09.09.2017 - 22:54

  Yüreğiniz dert görmesin İrfan bey gerçekten güzel vede çok hoş bir şiir.Birden rahmetli üstadım Abdürrahim KARAKOÇ'un o muhteşem eseri Mihriban'ı hatırladım.Allah her daim tüm hayırlı iş vede uğraşlarımızda yar vede yardımcımız olsun inşallah.

 • Bu dünya yalan var sende oyalan dememişmi Yunus Emre Hazretleri.İşte böyle gönül dostum Hasan bey.Birçok fani ne oldum delisi olduğunda hayatı hiç sonlanmayacak sanıp türlü türlü rezilliğe bürünürler.Aslında rezil vede riyakar olduklarının farkınada varmazlar.O yüzden her türlü rezilliği şaklabanlığ ...

 • Kinay Olsun

  Hasan Öz

  26.08.2017 - 22:16

  Güzel bir şiir Hasan bey yüreğiniz dert görmesin inşallah yürekten kutluyor saygılar sunuyorum.


  Allaha emanet olunuz hayırlı akşamlar

 • Yüreğiniz dert görmesin inşallah Muhammed bey çok güzel bir şiir kaleme almışsınız.Aslında her Müslümanda olması gereken davranışlar olmalı bu dediklerinizde ne diyelim.Mevlam görelim neyler neylersede hep güzel eyler.

 • İçinden

  Naime Özeren

  18.08.2017 - 22:58

  Yüreğiniz dert görmesin değerli öğretmeniz vede saygıdeğer şaire gönül dostumuz Naime hanımefendi.Yine efkar yüklü bir şiir demlemişsiniz çay demercesine.Ağır ağır hüzün yüklenmiş şiirin satır basamaklarına.


  Biz Aşkı Meleklerden Çaldık Şarkı Sözü


  Video Klip

  Düzelt
  Bak yıldızlar altında ...

 • Ben yoruldum hayat gelme üstüme der gibi olmuş adeta sağlık olsun efendim.Yalnızlıkta gerekiyor bazen insan onada alışıyorda her zaman değil mutlaka.Dertleşecek konuşacak sırdaş arar insan tabiki.Yüreğiniz dert görmesin efendim saygı benden.

 • İşte sevda işte yürek işte yüreğin sesi tebrikler efendim.


  Saygı benden ümüt güngör

 • Yüreğiniz dert görmesin İbrahim bey güzel bir şiir gerçekten saygılar efendim.


  Allaha emanet olunuz ümüt güngör

 • Yüreğiniz dert görmesin üstadım yürekten kutlarım.Mehmetciklerimize vede polislerimize kurşun sıkanların destek olanların Allah belasını versin inşallah.Cennet yurdumuzun gelişmesini istemeyen dış güçler vede içteki maşaları türlü türlü oyunlar oynuyor hileler kuruyorlar.İşleri güçleri hainlik her z ...

 • Şimdi Emel SAYIN'dan aşağıda sözleri olan Bana Aşkı öğretensin şarkısını dinliyorum.Bu güzek şarkının sözlerinide sizin için buraya getirdim saygıdeğer öğretmen gönül dostumuz Naime hanımefendi.  Emel Sayın - Bana Aşkı Öğreten Sensin
  Bu sayfada Emel Sayın adlı şarkıcıya/gruba ait Bana Aşkı Öğ ...

 • Açgözlü

  Yusuf Bulut 2

  10.08.2017 - 20:51

  Kısa ve öz iki satırda kesin vede kati söz yüreğiniz dert görmesin inşallah.

 • Kum Tanesi

  Naime Özeren

  16.07.2017 - 14:36

  Kum tanelerine adeta hüzün yağmurları düşmüş usul usul hüzün' ün dem vaktinde yazılmış adeta bu güzel şiir.Yüreğiniz dert görmesin Name hanım şiirlerde hüzün olsun sizlerde olmasın inşallah hiç bir zaman.

  Saygı benden ümüt güngör

 • Çok güzel işlemişsiniz şiiri halı desenleri gibi efendim kutlarım. Öncelikle hak aşkını bilmeli hakka aşık olmalı.Sonrası ide fani dünya aşkları başlıbaşına ayrı bir konu.Hak aşkını bilen gerçek aşklarıda zaten bilir vede ayrı bir şevkat vede bağlılıkla bağlanır sevdiğine zaten.
  Saygılar vede tebri ...

 • Kara sevda kara sevda dedikleri bu olabilirmi diyor ya bir güzel şarkıda onun gibi adeta.Yüreğiniz dert görmesin can gönül dostu yürekten tebrik vede saygılarımla.

 • Dalgalar

  Safure Yıldırım

  28.06.2017 - 23:30

  Yazın efendim tabiki hece yazın gündüz vede gece her zaman hece yazın.Acizane hececi olduğumdan olsa gerek.Serbest şiirde yazılır yazıyorumda bazen fakat hece başka oluyor.Sizin dalgalar şiiriniz gibi keyifle dalgalarla seyahat ediyorum gibi geliyor bana eğer neşeli bir şiir yazıyorsam.Hüzünlü şiirl ...

 • Bende bu güzel şiiri görünce buraya düştüm tabiri caizse efendim kusuruma bakmayın.Güzel şiirler yorum ister dedim acizane.Naime hanımefendi her zamanki mütevazi vede nadide şiir desenleriyle dizeleri halı nakışları gibi işliyor kayıtsız kalamazdım.Güzel şiirlerede güzel eserlerle eşlik etme huyum v ...

 • Kızınıza yüce rabbim şifalar versin inşallah efendim. Ne mutlu yüreğinde umut vede sevgi taşıyanlara.Yüreğiniz dert görmesin saygı benden.Mevlam görelim neyler neylersede hep güzel eyler.

Toplam 3079 mesaj bulundu