Turhan Toy Antoloji.com

26.01.1964 Yılında Malatya'da doğmuş olup İşletme Bölümü mezunudur. Bir Kamu Kurumunda memur olarak görev yapmakta olan şair Malatya'da ikamet etmektedir. Evli ve üç çocuğu vardır. Şairliği yüreğinde taşıyan, şairin toplumun aynası olduğunu düşünen, kimselerin görmediği veya göremediği güzellikleri yada aksaklıkları topluma aktarmak için mücadele eden ve kimsenin baskı ve zulmüne boyun eğmeden insanlara sunan, insanları seven onlara bazı şiirleri aracılığıyla doğru ve güzeli anlatan doğruları söylemekten çekinmeyen aykırı bir kişiliğe sahip, insanların karanlıkta kalmasından üzülen ve aydınlığa davet eden bir şahsiyet


..

Devamını Oku
 • Adnan Çatalbaş
  Adnan Çatalbaş 05.07.2016 - 00:17

  Dostluğun sevginin kardeşliğin ve hoşgörünün gölgesinde barış huzur mutluluk ve umut dolu günler temennisi ile iyi bayramlar sevgili dost selam ve saygılarımla Adnan Çatalbaş.

 • Adnan Çatalbaş
  Adnan Çatalbaş 25.05.2014 - 23:57

  Miraç kandilinin gönlümüze, yuvalarımıza, ülkemize ve tüm aleme hayırlara vesile olması dileği ile hayırlı kandiller sevgi ve saygılarımla.

 • Mehmed İhsan Uslu
  Mehmed İhsan Uslu 26.01.2011 - 00:07

  Merhaba Sevgili Üstad!
  Doğum Gününüzü Kutluyor, Sıhhat, Afiyet, Saadet İçerisinde Nice Yıllar, Ömrünüze Ve İlhamınıza Bereketler Niyaz Ediyor, Her Şeyin Gönlünüzce Tecellisini Diliyorum.
  Antalya'dan sevgi ve saygılarla

Toplam 30 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR


Toplam 5680 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR
 • hz.muhammed

  14.08.2004 - 21:42

  Emin, güvenilir, Merhamet ve şefkatte annelerin bile gıpta ettikler üstün şahsiyet, Her zaman zalimlerin ve zulmün karşısında, Mazlumun ve Mustazafların safında mücadele etmiş ve Allah'tan aldığı Vahyi insanlara tebliğ ederek insanların karanlıklardan aydınlığa, kula kulluktan kurtulup Allah'ın adaletine girmeleri için ömrünün sonuna kadar mücadele ederek görevini başarılı bir şekilde yerine getirerek Alemlerin sevgilisi mazlumların önderi olmuş en büyük önderdir. Selat ve Selam onun üzerine olsun
  Turhan Toy

Toplam 1 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR