Son Vejetaryen Antoloji.com

Ümraniye Belediyesi Şiir Yarışması

Öncelikle hiç kimseden saklayacak hiç bişeyim yok ve buna telefon 0546 256 9016 numaramda dahil ! Zaten tanıyan tanıyor beni , özelliklede saygımı insanlığımı ! Bu yüzden vicdanım rahat ve huzurlu . Çünkü ben bir vejetaryenim ! Yani diğer canlıları düşünmeyenler insanlara ne kadar değer verir asıl onun farkına varmanız lazım ! Çünkü vicdanı merhameti olmayanlardan hiç kimseye hayır gelmez , bunuda artık anlayın !!!! Beni tanımak için ise tanıtım yazımı ve şiirler bölümüne eklediklerimin hepsini okumaya çalışın (şimdiden teşekkür ederim) Kısaca ben 44 yaşında 178 boyunda 74 kiloda , esmer , bekar , hiç evlenmemiş vee insanların tüm haksızlıklarına karşı inadına neşeli olmaya çalışan , açık sözlü , yazmayı , konuşmayı seven , seviyeli , pozitif iletişime odaklı , insan gibi insan olan ve her canlının yaşam hakkına sandığından daha fazla saygı duyan (kadın erkek eşitliğinide fazlasıyla savunan) hiç kimseyede ayırım ve ayrıcalık yapmayan yaniiii fazlasıyla adaletli olan bir erkeğim , tek kusurum (ben zengin değilim) O yüzden kalbende ruhende bedenende yalnızım .

Her neyseee tek hayalim inşallah bir gün koskocaman kalbi , cesareti ve iletişimi çok güçlü , seviyeli , insancıl , çoook komik ve gerçek adaleti olan çok iyi bir bayana rastlarım ve inşallahtaaaa o bayan beni alır ve kurtarır şu yalnızlığımdan AMİN AMİİN AMİİİN AMİİİİN AMİİİİİN AMİİİİİİİN AMİİİİİİİİİN AMİİİİİİN AMİİİİİİİİİİİİN AMİİİİİİİİİİİİİİİİİİN

Bir yerlerde mutlaka beni anlayacak kadar yalnız kalan yada yalnız bırakılan bir kadın olmalı ama ( nerdeeee bilemiyorum ) !!!!!

Hernerde olursa olsun söyle ona okuyucu !!!!!
..

Devamını Oku
 • zenginlik

  02.02.2023 - 15:05

  TEŞEKKÜR EDERİM GÖNDERENE ..
  İNANILMAZ İNANILMAAAAZ ÇOOOOOK GÜLDÜM :)))))))

 • zenginlik

  02.02.2023 - 13:32

  İYİKİDE ZENGİN DEĞİLİM ! ÇÜNKÜÜÜÜ !!
  AŞKI SEVGİYİ SATANLARI GÖRMEKTEN MİĞDEM BULANIYOR !

 • sevmek

  02.02.2023 - 10:52

  BİR KADIN ERKEĞİNİ İŞTE BU KADAR ÇOOOOK SEVMELİ !!!!
  ŞARKININ TÜRKÇESİNİ ÖĞRENİNDE ANLAYIN AŞKI SEVGİYİ :))

Toplam 43 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR