Savaş Karaduman Adlı Antoloji.com Üyesinin Ha ...

 • Savaş Karaduman

  24.04.2019 - 23:20

  HALI TAMİRHANESİ olarak siz değerli müşterilerimize sundugumuz başlıca hizmetlerimiz Halı Tamiri Halı Saçak Tamiri ipek Halı Tamiri Kilim Tamiri Eski Halı Tamiri Antika Halı Tamiri Eski Kilim Tamiri Antika Kilim Tamiri Eski İpek Halı Tamiri Antika ipek Halı Tamiri El dokuması Halı Tamiri Kahve Lekesi Çay Lekesi Boya Lekesi Ruj Lekelerinin Çıkarılması Halı Yanıklarının Tamiri Boya Kusması ve HALI YIKAMA gibi Başlıca Hizmetlerimizden Bazılarıdır.

  halı tamirhanesi

  İster el dokuması, ister makine üretimi olsun; her halı kendine özgü işlemeler, desenlere ve üretim malzemelerine sahiptir. Kendine özgü desenler ve işlemeler halıya özel değer katmaktadır. Sürekli ayaklar altında ezilen ve yoğun şekilde darbe gören halının, deformasyona uğraması ve bozulması doğal bir sonuçtur. Deformasyona uğramış halının veya olası bozulmalara uğramış halının değerini koruması için düzenli bakım veya hemen müdahale edilmesi gerekir.

  Bakım ve temizlik konusunda ihmal edilen halının bozulmalara ugraması ve değerini kaybetmesi olası bir durumdur. Benzer malzemelere sahip olan kilimlerde de yapılacak ihmal sonucunda özellikle ilmekler yıpranarak açılır. Halılarda ise en çok karşılaşılan sorun saçak (Püskül) sorunudur.

  HALI TAMİRHANE’si İşte bu noktada yılların getirdiği ustalık ve tecrübemiz ile devreye girerek halılarınıza vede kilimlerinize yeniden hayat vermektedir..Savaş karaduman www.halitamirhanesi.com da El dokuma Halı tasarım tamir eskitme boyama pecvork ustası

Toplam 1 mesaj bulundu