Ozan Ali Aydın Adlı Antoloji.com Üyesinin Hak ...

 • Merhaba sizi tekrar aramızda görmek için ŞAİRLER DÜNYASI isimli grubumuza ve - ANTOLOJİ ŞAİR KALPLER adlı gruplarımıza davet ediyorum gelirseniz mutlu olurum iki grubunda link adresleri aşağıdadır gelirseniz çok sevinirim. Sevgilerimle NOT: Şairler Dünyası Grubu İçin: Bu linki girerekte ulaşabilirsiniz http://gruplar.antoloji.com/sairler-dunyasi/ Antoloji Şair Kalpler Grubu İçin: http://gruplar.Antoloji.Com/antoloji-sair-kalpler-grubu

 • Mehmet Özparlar
  Mehmet Özparlar

  21.02.2013 - 21:24

  Bu anlamlı gününde her şeyin gönlünce olmasını diliyorum,doğum günün kutlu olsun.

 • Sevda Güney
  Sevda Güney

  31.12.2012 - 21:50

  yeni bir yıla girerken,sevgi ve barış diliyorum.savaşların acıların,ve felaketlerin geçip giden,koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.
  yeni yılınız,sağlık neşe mutluluk ve huzur getirsin.

  NİCE YILLARA.

 • Deniz Ehliz
  Deniz Ehliz

  29.12.2012 - 15:02

  Yeni yıl; Türkiye için umutlu, bereketli, 2012′ de yaşanan tüm olumsuzlukların tersinin yaşanacağı bir yıl olmasını …size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu yıllar…

 • Emine Tokgöz
  Emine Tokgöz

  21.02.2012 - 06:58

  Tüm sevdikleriniz ve sevenlerinizle nice mutlu sağlıklı senelere.Doğum Gününüz Kutlu Olsun.

 • NİCE MUTLU YILLAR DİLERİM :)

  Bu Gün senin doğum günün sen daima gül bu kutlama sevgi, neşe ve iyi dilekler ve mutluluk içermektedir. Bir dakika için yaşamında seni düşünen birilerinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Şimdi bu mutluluğuna sımsıkı sarıl ve bırakma ümidini koskoca bir yıl boyunca hiç yitirme sevdiklerinle Nice Mutlu Yıllara ve yaşlara Saygı ve Sevgilerimle.

 • Deniz Ehliz
  Deniz Ehliz

  30.12.2011 - 22:13

  Dünyayı değiştirmek istersen yüreğine inan, dostlarına güven, sevgine sarıl.. Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır.. Mutlu Yıllar! !

 • Emel Arna
  Emel Arna

  16.10.2011 - 16:01

  'Bu kadarmı kaybettik özümüzü ,Yüreklerimiz bukadarmı fukara,Nedendir bu anlamsız çılgınlık,Bir öpücükmü sevdalık hemşerim.' HEMŞERİM adlı şiiriniz diğerleri gibi mükemmel.Yazıkki,bir öpücüğün adı,sevda olmuş,oda üç gün sürüyor.Sadakatte sarhoş masalarında meze..Allah hepimizi doğru insanlarla karşılaştırsın kardeşim.Saygılar..

 • Emel Arna
  Emel Arna

  13.10.2011 - 09:44

  ANA adlı şiirinizi,içim burkularak okudum.Yazıkki insani duygularımızı,değerlerimizi yitiren bir toplum olduk.Ruhumuz maddeye bağlandığı sürecede bu böyle sürüp gidecektir.Mısralara yansımışsınız,yüreğinize sağlık.

 • Emel Arna
  Emel Arna

  05.10.2011 - 09:52

  Sevgili kardeşim,KADINLAR adlı şiirini okudum,herzamanki gibi harikaydı.'Bir tek eşin olsun,bir tek sevdiğin,Namusun,imanın,kitap bildiğin,Her kadın bir ana,bacındır senin,Cennete yürüyen yoldur kadınlar' demişsin.Senin gibi insanların hala varolması umutsuzluğa düşmüş yüreğime su serpti.İyiki varsın.Sevgiyle,ışıkla kal..

 • Emel Arna
  Emel Arna

  04.10.2011 - 09:07

  Ey Ali sandala binmek vaktidir bugün.Omuzlarda çözülüyor hayat denilen düğüm.Bitti artık bu tiyatro,kapanıyor perdeler.Sen giderken taşıyanlar hep kalkacak sanıyor.Varmı acep bir fatiha okuyacak ardından.... Sevgili kardeşim ALNIMDAKİ ÇİZGİLER adlı şilrin muhteşemdi,ellerin yüreğin dert görmesin.Dünya bir tiyatro sahnesi gerçektende,bizlerse rollerimizi oynayan oyuncular.Sahnelerin kapanma günü geldiğinde,dilerim dünyaya geldiğimiz anki gibi saf ve temiz,arkamızdan fatiha okuyacak çok kişi bırakır gideriz dilerim.Allah,size sağlık ve uzun ömürler versin...

 • Emel Arna
  Emel Arna

  30.09.2011 - 09:24

  GARDİYAN,harikaydı sevgili arkadaşım.Ellerine,yüreğine sağlık..

Toplam 12 mesaj bulundu