Nilgün Budak Adlı Üyenin Nedir Yazıları - Ant ...

Şiir Yarışması
 • Nilgün BUDAK

  05.02.2010 - 03:48

  Şu an 'Nilgün BUDAK nedir demek biraz garip olmuyor mu sizce de? :)) ' o bir kitaptır' şeklinde bir yanıt bekler gibi sanki :) Şu soruyu değiştirip 'kimdir' desek mi ne yapsak' diye düşünen şahıstır :)

 • Nilgün BUDAK

  19.11.2008 - 21:38

  ben tabiki :) bi çok vasfım bir yana, sitede yetkili şair ünvanıyla şiir yazan ben.................................

 • Milli Takım

  26.06.2008 - 17:19

  Yarı final maçı için söylenecek o kadar çok şey oldu ki içimde, tıpkı sizler gibi... Hangi kelimelerle ne anlatsam bilmiyorum. Fazla söze gerek yok diyorum ve... BİZ MUHTEŞEMDİK. Her şeye rağmen, her haksızlığa, her zorluğa rağmen; dürüst, azimli, akılcı ve yürekten bir maç çıkardık. Yüreklerin galibi bence Türk Milli Takımı. Yapılan ufak tefek yanlışlar olmadı değil. belki son zamanlarda Semih'in fazla özgüvenle ve anlık yanlış kararla attığı ve şut ve ıskalayışı gibi pozisyonlar veya Rüştü'nün 2. golü yememize sebep olduğu yanlış çıkış gibi hatalarımız oldu.Ama biz! numaradan yerlerde yuvarlanmadık, ama biz! sarı kart yüzü gösterilmemiş olmasına rağmen diken üstünde oynayan rakip takım gibi bir oyun sergilemedik, ama biz! sadece iki oyuncuya dayamadık sırtımızı, ilk onbirin yedek kulübesinde oturan sakatlarıyla, cezalılarla, genç tecrübesiz ama cesur fotbolcularla hepberaber oynadık ve KAZANDIK! Evet kazandık. Herşeye rağmen bu kadar emek ve yürek kaybetti denemez. Fatih Terim'den masörüne kadar bütün emek harcayanlarıyla Milli Takımımızla gurur duyuyoruz. Ve teşekkür ediyoruz.

 • kader

  16.05.2008 - 20:05

  Bir gün bana da gülmesini beklediğim şey.
  Ya da belki defalarca gülmüştür de ben farkedememişimdir. Yakalayamamışımdır şansı. O halde bana gülmesini ve güldüğünde de gülüyorum diye haber vermesini beklediğim şey :) öyle ya, daha garanti olur. Ben yine farkedemem filan. :)

 • mustafa kemal atatürk

  06.05.2008 - 19:10

  Deha!

  O'na öncelikle cumhuriyeti ve bugün sahip olduğumuz hakları verdiği için, sonra da insanca yaşamamızı sağlamak için yaptığı herşey için teşekkür ediyorum.

  Önünde Saygıyla Eğiliyorum Atam!

 • kardan adam

  01.04.2008 - 19:06

  eridiğinde üzüldüğüm bişey. sanki canlıymış gibi. izlediğim fantastik bir filmde, bir çocuğun ölen babasının ruhunu taşıyan ve çocukla iletişim kuran kardan adamın, erimeye başladığında çocuğun onun erimemesi için yaptığı şeyler geliyor şimdi aklıma. kayboluş... yok oluş...

 • enbe orkestrası

  22.03.2008 - 20:26

  Unutamam ve Kalp Kalbe Karşı şarkılarını.

Toplam 7 mesaj bulundu