Meneviş Köylü Adlı Antoloji.com Üyesinin Hakk ...

 • Nigar Adak
  Nigar Adak

  01.02.2004 - 03:30

  Menevis´le cok degerli bir dostumun tavsiyesi üzerine tanistim. Onunla burada da karsilasmamiz beni cok mutlu etti. Siirlerini okuyunca kendisinden daha cok etkilendim. Siirlerinde kadinlarimizin asirlardir maruz kaldiklari olumsuzluklari mertce dile getiriyor. Onun bu tavri benim bos zamanlarimda kaba, kuvvete maruz kalmis bayanlara yaptigim faaliyetleri pekistiriyor. Cok sevdigim, takdir ettigim mükemmel bir insan. Ahmet beyin de söyledigi gibi; onun siirlerini okuyup da asinasi olmamak mümkün degil.. Heyecanla yeni siirlerini bekliyorum..

  Sevgi ve saygilarimla

 • Ahmet Erdem
  Ahmet Erdem

  31.01.2004 - 00:08

  Geç tanıyıp hayran olduğum bir kişilik, sanki kilometrelerce uzakta değilde içimizde, evimizde, dert dinleyen, paylaşan, insana dostça sarılan birisi.
  Rumeli Vakfında bir ziyarete gitmiştim, bir genç kızımıza rasladım ve internette gezindiğini fark edince Antoloji wveb sitesinini tarif etmiştim, istiyordumki bir şiir okuyan daha olsun ve antolojiye gelmişken beni okusun. Aradan bir ay kadar geçti aynı kız telefon etti kendisini tanıttıktan sonra 'Ahmet Abi Menevşe Köyle diye bir şair var müthiş yazıyor her gün ilk işim onu okumak'demişti.
  O an anladımki Menevşe köylüyü okumak bir tiryakilikti, Ben Menevşeyi ilk okuduğum günden beri tiryakiyim..

 • Gülden Karabudak
  Gülden Karabudak

  30.01.2004 - 18:30

  Ahh bi anlatabilsem onu! ! ! Cabbar,sözünün eri,akıllı,mütevazi ve muhteşem yürekli kadın! Hoşgeldin dünyama...Hoşgeldin Meneviş...
  Gülden

 • Reşide Sarıkavak
  Reşide Sarıkavak

  30.01.2004 - 04:17

  Menevşe'yi önce şiirlerimin altına yazdığı o muhteşem yorumlardan tanıdım ve muhteşem şiirlerinden...

  Şu aralar ise kendisini biraz daha yakından tanımanın mutluluğunu yaşıyorum...Her şeyi yerli yerinde, hanımefendi, hoş sohbet ve ZEKİ..
  Umuyorum ki bu sitede en büyük kazanımlarımdan biri olacak kendisi...

  Sevgilerimle....

Toplam 76 mesaj bulundu