Mehmet Hanefi Sarıyıldız Adlı Antoloji.com Üy ...

 • Işık German Ersoy

  01.07.2017 - 19:40

  * Arkadaş Grubumdan * Şair arkadaşımız Sayın Mehmet Hanifi Sarıyıldız

  ** DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN...**

 • Işık German Ersoy

  01.07.2016 - 21:00

  * Arkadaş Grubumdan * Sayın Mehmet Hanefi Sarıyıldız

  ** DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN...**

  - Ayrıca sizi sitemizdeki bu saygın gruplarımızda aramızda görmek
  dileklerimle sağlıcakla kalın.

  * Dr.Jivago - Işık German Ersoy *
  * Antoloji Sitesi Yetkili Şairler Grubu *
  * Antoloji.Com Çağdaş Şair Yazarlar Birliği *
  * Evrensel Sanatçılar Birliği ESB *
  * Antoloji Sitesi Üyeler Birliği *

 • Merhaba sizi ŞAİRLER DÜNYASI GRUBU' na ve arzu ederseniz AYRICA İKİNCİ GRUBUMUZ OLAN ANTOLOJİ ŞAİR KALPLER GRUBU adlı gruplarıma davet ediyorum birine veya ikisine de üye olabilirsiniz her iki grubumunda link adresleri aşağıdadır gelirseniz çok sevinirim katılırsanız onur verirsiniz güzel paylaşımlarda buluşmak dileğiyle.Saygı ve Sevgilerimle

  Şairler Dünyası Grubu İçin:
  Bu linki girerekte ulaşabilirsiniz
  http://gruplar.antoloji.com/sairler-dunyasi/
  ******************
  Antoloji Şair Kalpler Grubu İçin:
  http://gruplar.Antoloji.Com/antoloji-sair-kalpler-grubu

 • Işık German Ersoy

  08.07.2014 - 20:15

  ** Ruhunuz Şad Olsun..Toprağınız Çiçek Çiçek Açsın...**

 • Atilla Sarıyıldız

  14.01.2012 - 09:11

  Canım babacığım, İlk kitabında olmayan şiirleri toparladım, Kadir Tanır'da vefat etmeden önce düzenlemesini yaptı. K.Maraş Belediyesi kitabını bastırdı. Çok güzel oldu, sana fatihalar o kitap okundukça gelecek. Ruhun şad mekanın cennet olsun. El Fatiha.

 • Atilla Sarıyıldız

  29.09.2010 - 09:00

  Canım babacığım, emanetin sevgili karın, annem 25.09.2010 tarihinde bize veda edip senin yanına geldi. O na iyi bak oldumu? İnşallah Cennet bahçelerinde birleşirsiniz, o mükemmel sevginiz orda devam eder. Sizi çok seven çocuklarınız. Mekanınız Cennet olsun. El Fatiha.

 • Atilla Sarıyıldız

  21.06.2010 - 10:46

  Canım Babacığım, sensiz bir babalar günü daha hüzünlü bir şekilde geçti. Ağbim ve ben gelinlerin ve torunların ile beraber seni ziyaret ettik. İnşallah görmüşün ve sevinmişindir. Babalar günün kutlu, mekanın cennet olsun.

 • Atilla Sarıyıldız

  27.05.2010 - 08:29

  Canım Babacığım, dün Sayın Dr.Oğuz Paköz' ün daveti ile senin şiirlerinden okumak üzere bir şiir dinletisine katıldım. İlk defa sesli olarak Devlet erkanının da katıldığı 70-80 kişilik kalabalık bir gruba şiirini okudum. Anneme Sevgililer Günü hediyesi olarak yazdığın Hayat Arkadaşıma adlı şiirin ve yine bir sevgi şiiri olan Maraşım Maraşlıyım ben adlı şiirlerini okudum. Çok beğenildi ve takdir aldı. Senin orda yad edilmen benimde buna vesile olmam ve sana benzetilmem bana gurur verdi. Seni hep anacağız, mekanın Cennet olsun.

 • Mustafa Zincirkıran

  12.03.2010 - 15:09

  Rahmetli ile yüz yüze görüşmemiz olmadı ama şiirlerini hep severek okudum. Ben hece şiirini daha çok keyf alarak okuyorum. Rahmetli hanefi ağabeyin okuduğum şiirleri de hece vezninde idi. Alaylı bir şair(yani mesleği edebiyatçı değildi) ama dikkatli yazılan şiirlerinde estetik ön planda oluyordu. Kendisini diğer şairlerimizle birlikte rahmetle anıyor mekanı cennet yattığı yer nur olsun diliyorum. Ailesine sabır ve sağlıklar diliyorum efendim. Mustafa Zincirkıran-Kahramanmaraş

 • Atilla Sarıyıldız

  15.02.2010 - 13:21

  Sevgili Babacığım. 14 Şubat Sevgililer gününde Annem sana bir Gül, 5 adet Karanfille geldi. Gül kendisi, Karanfiller ise biz çocuklarındık. Seni rahmetle ve sevgiyle andık. Sağ olsaydın eminim Annemi gene bizlerden saklı Pastahaneye götürüdün. Öyle de romantik bir eştin. Hani derler ya bu yaşta diye, sen her yaşta kibar ve dürüst bir insandın. Bize de öğrettin kibar ve dürüst olmayı. İyi ki senin gibi bir babam olmuş. Mekanın Cennet olsun. El Fatiha.

 • Atilla Sarıyıldız

  21.12.2009 - 10:43

  Sevgili Babacığım, aramızdan ayrılalı 1 yıl oldu. Daha çok yıllar geçsede sevgin ve özlemin azalmayacak. Aramızdan ayrılmanın yıldönümünde seni dua ve hatimlerle anıyıruz, Allahım mekanını Cennet eylesin. El Fatiha.

 • Atilla Sarıyıldız

  19.12.2009 - 10:39

  Sevgili Babacığım, bu site senin anı defterin gibi oldu, hergün ziyaret ediyorum. Elimden geldiğince seni burda yaşatmaya çalışıyorum, canım Babam. Dün Annem, Ağbimler ve Ablamlar bizdelerdi. Torunun Atiye Nur sana bir şiir yazmış hepimize birer tane hatıra olsun diye verdi. Çok güzeldi ve çok duygulandık. Senin şiirlerin içinde yayınlansın diye sitene ekleyeceğim. Seni çok özlüyoruz, dualarımızı ve ziyeretlerimizi eksik etmiyoruz. Allahım haberdar etsin inşallah, ruhun şad, mekanın cennet olsun.
  YETER ARTIK GEL DEDE!

  Seni çok özledim DEDE,
  Akşam yatarken,
  Sabahleyin kalkınca,
  Okulda bile, seni düşünüyorum DEDE.

  Seni seviyorum DEDE,
  Kalk dolaş yine,
  Sen gideli çok oldu,
  Yeter artık gel DEDE.

  Seni hatırladıkça,
  Gözlerim doluyor,
  Yüzün, gözümün önüne geliyor,
  Yeter artık gel DEDE.

  Sen gittiğinden beri,
  İçim hüzünle doldu,
  Her gün Dünya gözümde küçüldü,
  Yeter artık gel DEDE.

  Sensiz geçirdiğim her an,
  Zehir gibi oturdu kalbime,
  Dayanamıyorum artık,
  Yeter artık gel DEDE.

  Hadi kalk DEDE,
  Gez. Dolaş yine,
  Bizim Maraş’ımızın,
  Destanını yaz yine,
  Yeter artık gel DEDE.


  12.12.2009/ ATİYE NUR SARIYILDIZ

 • Atilla Sarıyıldız

  02.11.2009 - 09:15

  Sevgili babacığım, 01.11.2009 tarihinde sevgili karın, 3 kızın, ağbim ve ben başucunda sana dular ettik ve rahmetle andık. Seni çok seviyoruz, mekanın cennet olsun.

 • Atilla Sarıyıldız

  05.08.2009 - 17:31

  Sevgili babacığım. Mübarek Berat gecesi hürmetine mekanının Cennet olması için Yüce Allahıma dua edeceğim. Seni dualarla anıyorum.

 • Atilla Sarıyıldız

  22.06.2009 - 10:02

  Sevgili babacığım. Babalar gününde Ailece seni ziyarete geldik. Çiçeklerle süsledik mezarını, haberdar olmuşundur ettiğimiz dualardan. Sevgili karında yanımızdaydı seni o büyük aşkla seven karın. Çok beğendi çiçeklerini sana daha iyileri layık, inşallah cennet bahçelerinde olursun. Mekanın cennet olsun.

 • Atilla Sarıyıldız

  20.06.2009 - 12:32

  Sevgili Babacığım, vefatından sonraki ilk babalar günü yarın. Sana çiçekler getireceğiz, seni çok seviyor ve özlüyoruz. Mekanın Cennet olsun diye çok dua ediyoruz. Hayattayken Cennetteki yerin için elinden geleni yaptığını biliyoruz, inşallah Allahımda seni en üst makamlarında Peygamber efendimizle komşu yapar. İlk kez bu kadar buruk bir babalar günü yaşıyorum, seni çok seviyorum mekanın cennet olsun. El Fatiha. Amin.

 • Atilla Sarıyıldız

  22.05.2009 - 15:39

  Babacığım, seni ne kadar sevdiğimizi daha çok anladık. Hergün daha çok özlüyoruz. Huzur içinde uyu.

 • Atilla Sarıyıldız

  14.03.2009 - 11:36

  Babacığım, 14 mart 2009 yani bugün, yattığın yere mermerden, anneminde beğendiği şekilde mezar yeri yaptırdık. Ey yolcu, O'ndan gelip O'na giden herşey, Ruhumu tazeleyen oruç, Beş vakit kıldığım namaz, Şahit olunuz. Lailaheillallah Muhammeden Resulullah. Şiirinden dörtlük yazdırdık. Nur içinde yat, mekanın cennet olsun.

 • Atilla Sarıyıldız

  26.02.2009 - 16:19

  Babacığım bugün senin için mevlüt okunacak ve sana bağışlanman, cennete gitmen için dualar edilecek. Sen dinine düşkün Allah, Peygamber sevgisi ile yanan tutuşan bir kul idin. Allahım seni Cenentine kabul buyurur inşallah. Merhumun ruhu için Fatiha...

 • Atilla Sarıyıldız

  14.02.2009 - 10:37

  Günler çabuk geçiyor babam.
  Birgün geleceğiz bizde yanına.
  Özlemeyi öğrettin bize.
  Kimbilir özlemimiz ne zaman bitecek.

  Sevgilin, sevgili karın bize emanet. Sen şimdi en sevgilinin yanındasın.Mekanın cennet olsun canım babam.

 • Atilla Sarıyıldız

  08.01.2009 - 09:08

  Sevgili babacığım, bize öğrettiğin ahlak, fazilet, erdem, sevgi, inanç, dürüslük..vs.vs. tüm doğrular için hep teşekkür ettik ve ediyoruz. Seni utandırmayacağız hep dimdik ve alnımız ak olacağız. Nur içinde uyu.

 • Bernur Şen

  07.01.2009 - 21:05

  babacığım bu sayfa bize bıraktığın hazinalerden biri bizin için ne kadar değerli olduğunu kelimelerle ifade etmek mümkün değil allah herkese senin gibi bir baba nasip etsin nur içinde yat hergün dualarımız senin için seni çok özlüyoruz

 • Tuba Erbi

  26.12.2008 - 20:39

  dedecim yazdığın tüm güzel şiirler için teşekkürler....nur içinde yat.ne yazık ki 20/12/2008 de dedemi kaybettik.lütfen okuyanlar dualarını eksik etmesin...

Toplam 23 mesaj bulundu