Kardelen Deniz Antoloji.com

Ah nereden başlasam nasıl anlatsam? Temel tanıtım faslını halledelim isterseniz önce. Kardelen ben. 15 yaşındayım, Karaman'da doğdum. Sevmem pek bu şehri. 14 senemi buradan kaçmak için uğraşarak geçirdim denebilir. Ama değdi. Lise hayatı bahanesiyle Ankara bana kapılarını açtı. Sanırsam tüm temel kütük bilgilerim bu kadar :)
Asıl bana gelirsek; ben biraz anlatmasını seven biriyim. Uzun yıllardır acemice de olsa yazıyorum. Okunması için yazarım anlaşılmak için. Ve hissettiklerimi yazarım. Kelimelerle oynamayı çok severim. Hayatta sevdiğim nadir şeylerdendir. Diğer hobilerim de ımmm... Kulaklık takıp saatlerce yürümeyi severim, sokakları, caddeleri, kaldırımları ve toprağı hissetmeyi severim. Yağmura bayılırım. Yağmur benim için özgürlük demektir. Yolculuk yapmaktan çok hoşlanırım. Farklı yerler görmek bir yana en çok yol faslını severim. Gece yolculuklarını terapi gibi görürüm mesela. Cam kenari vazgeçilmezimdir ve tabiki müzik.
Şiirleri severim, yazıları severim. En sevdiğim yazarlar diye bir başlasam ohooo sanırım yazının sonunu öyle getirirdik ama yine de bir iki tane isim vereceğim: Nazım Hikmet, Kahraman Tazeoğlu, Yılmaz Odabaşı, Derman İskender Över namı diğer Küçük İskender, Furuğ Ferruhzad... ve daha niceleri.
Yazılanlar herkesi anlatır. Temel olan bu bence.

Yoruldum ya yeter heralde. Merak ettiğiniz diğer her şeyi şiir ve yazılarımdan öğrenebilirsiniz. Güzel şiirler... :)

..

Devamını Oku
 • Işık German Ersoy
  Işık German Ersoy 15.01.2016 - 19:08

  Şaire arkadaşımız Bayan Kardelen Deniz

  ** DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN...**

  - Ayrıca sizi sitemizdeki bu saygın gruplarımızda aramızda görmek
  dileklerimizle esen kalın...

  * Dr.Jivago - Işık German Ersoy *
  * Antoloji Sitesi Üyeler Birliği *
  * Antoloji.Com Çağdaş Şair Yazarlar Birliği *
  * Ev ...

Toplam 1 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR


Toplam 5 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR