Hayriye Aygül Antoloji.com

1948 doğumluyum.Emekli öğretmenim.Kitap okumak,fotoğraf ve fotoğraf çekmek,tarihi ve dini konularda araştırma yapmak,soyağacı üzerinde çalışmak,anılarımı ve şiir yazmak,örgü örmek,resim çizmek değişmez hobimdir.
Ayrıca gurbeti hiç sevmem,maahlesef ondan kurtulma olanağım yok.Dağlar,beyaz bulutlar,çılgın akan nehirler yani doğal yaşam beni kendisine çeker.Onlara hasretim hiç bitmez.En büyük dostlarım kitaplarımdır.Onlar benim sessiz ,sedasız dinleyicilerimdir.Dedikoduları yok,kulaklarım rahat ,konuları çeşit çeşittir.En keyif aldığım kitaplar ,dini,tarihi,felsefe,belgesel ve araştırma konulu olanlardır.Tarihi ve aşk konulu romanları hala keyifle okurum.
Benim için güven çok önemlidir.Dostlarım sade ve candandırlar.Büyük aileden geldiğim için kalabalığı severim.Yemek pişirmek en büyük zevkimdir.Boş zamanlarımda okey ve tavla oynamak hobimdir.
..

Devamını Oku
 • Destursuz

  Senem Aygül

  20.10.2017 - 00:33

  Değerli dostlar ,


  Senem Aygül ve Hayriye Aygül benim iki hesabımın sayfalarıdır.Maalesef Senem Aygül sayfasına giriş yapamıyorum.Bana ulaşmak isteyen dostlar Hayriye Aygül'e yazabilirler.Selam ve saygılarımla iyi geceler diliyorum.

 • Göçerim

  Hayriye Aygül

  15.10.2017 - 21:49

  Gönül dostlarımın yazdıkları güzel yorumlarıyla,hazan mevsiminin renk cümbüşünde ruhum bayram havasını yaşar,yüreğinize sağlık,selam ve saygılarımı sunuyorum.

 • Munzur Nehri

  Senem Aygül

  07.10.2017 - 21:38

  Yorumlarıyla şiirime değer katan gönül dostlarım,yüreğinize kaleminize sağlık.Selam ve saygılarımı sunuyorum.

Toplam 312 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR