Öner Kaçıran Antoloji.com

Bir filim seyretmiştim.Şu anda konusunu bile hatırlamadığım bir filmin içinde geçen, oyunculardan birinin amatör bir kamerayla çektiği, kısa metrajlı bir filim di.

Seyrederken mest olmuştum.Herhangi bir konu ya da oyuncu yoktu..Bir bina köşesiydi.Yerde sonbahar olduğunu anımsatan kuru yaprak parçaları vardı,birde hafif, naylon bir poşet.

Küçük bir esinti başladı ve yaprak parçaları bir merkezde girdap oluşturacak şekilde, yavaşça dönmeye başladılar..
Aynı anda poşet sanki esintiyle kucaklaşmış gibi,yavaş estetik bir salınımla havalandı.Bir müddet havada döndü..Sonra birden kararsız hale geçti.Aslında esintiye karşı koymak istiyor gibi bir tavrı vardı.Ama tutunacak bir yeri de yoktu.Çok zarif hareketlerle az bir yükseklikte şekilden şekile girerek salınmaya başladı.
Esinti bazen kuvetleniyor,bazen de hafifliyordu.Poşet,esinti ve rüzgara karşı koymak istiyor gibi tepki vermeye çalışıyor ama bazen de esintinin dalgalarını yakalamaktan zevk almış gibi esintiyle birlikte dans ediyordu.
..

Devamını Oku
 • Boğaz Esintisi Grubu
  Boğaz Esintisi Grubu 19.07.2008 - 00:49

  İstanbul'un incisi boğaz esintisinin üyesi....aramızda olmanızdan cok mutluyuz...tüm sevgiler yüreğinizde serinlik esintisi olsun.....

 • Nursen Ateş
  Nursen Ateş 02.06.2006 - 23:46

  sevgili öner kaçıran
  seni tanıdığım için mutluyum,,, ömrün yüreğin kadar güzel olsun....
  nursen ateş

 • Çiğdem Bir
  Çiğdem Bir 01.10.2004 - 11:31

  tanışıklığımız şiirlerime yazdığı samimi yorumlarla başladı....sanata gönül vermiş mistik yanı kuvvetli,renkli ve çok yönlü bir insan diyebilirim öner için....şiirlerini ve yüreğini seviyorum....sevgiler....çiğdem bir

Toplam 3 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR


Toplam 965 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR