Burcu Güvenli Adlı Antoloji.com Üyesinin Hakk ...

 • Öykü Özlü
  Öykü Özlü

  03.08.2005 - 16:38

  'Women Club' ın değerli bir üyesidir

 • Deniz Ardahan
  Deniz Ardahan

  17.05.2005 - 15:18

  Cıvıl cıvılsın çok tatlısın :)) İyi bir şairsin :)) İnanıyorum ki çok daha iyi yerlere geleceksin :)) İmzalı kitabını isterim ona göre :))

 • Mila
  Mila

  13.02.2005 - 10:38

  Evet, sizin ada üç kişilik oldu, valla zaten ben sonradan eklendim :)) Puçu da Fat' gibi benim için, o kadar neşeli o kadar dopdulu ki, hayatın pınarı ondan akıyor bile diyebilirim. Üç kişilik adamızın patroniçesi, sen hain gülme smile'leri göndersen de ben o sevimli gülüşünü görüyorum, onlarda bile... Fat'ın da dediği gibi ne iyi ettin de geldin, iyi ki tanıştık ve belki de hiç bitmeyecek dostluğumuzun temellerini attık. Hayatta iki mucize var ve ikisi de ne tesadüf ki dostum :)) KikiRiki :))) Biraz deliyimdir bilirsin, çok da belli ediyorum:p Simli bir kelebeğim belki ama simlerimi nereye akıtacağımı iyi biliyorum sanırım. Simli kelebek Puçusunu çok sefiyor.... Puçu=Melek .... kiki :)

 • Fatma Kıran
  Fatma Kıran

  22.12.2004 - 11:56

  kim mi o? o benim cucum, güzel arkadaşım, koca yürekli sırdaşım, bazen o kadar çok paylaşıyoruz ki, karışıyoruz o an sanırım birbirimize, cucuyla bir araya gelince hınzır iki çocuk oluyoruz yaramazlık hevesimiz artıyor, kimi vakit hısım akrabayız, kızlarımız oğullarımız karşıcak daha birbirlerine, torun torba olacak seveceğiz ömrümüz yettiğince, bir ada kuracağız erkeksiz olacak adamız, yeter yahu nedir bu çektiğimiz erkek milletinden:p, sonra birden olgun iki kadın beliriyor çocuk gözlerini yitirmeden ama ve öğretiyoruz sürekli birbirimize sürekli yenilenerek, cucumdan öğreneceğim cucuma öğreteceğim çok şey var, kız iyi ki geldin İstanbul' a, bir 'Eylül' ayında 'Tanis'tık seninle ne mutlu ikimize... sen hep yaz emi seni okumak şömine başında şarap içmek gibi bişi... (hiç yapmadım ama düş işte kime ne) :p kikiriki arkadaşım benim...

Toplam 4 mesaj bulundu