Bilge Sag Antoloji.com

 • serbest kürsü

  06.10.2017 - 00:02

  Rahatlatıcı gorune bilinir..Fakat ,konu edebi şahsiyetlere gelince ,önce bir durup artık ,nesnel bir konu bu deyip ,atıp tutmaları bir ayar vermemiz gerekiyor. Yok öyle bir dünya, aman da güzel yazdın, aman da gözlerim salya sümük oldu,ne birikimlidin sanattan grip siyasetten çıktın yok.
  Biraz elma ile armut bir birine girmiş durumda. Nilgün Marmara ve onun nezdinde olan edebiystcilara, yazarlara, şairlere ,öyle savrukca ,hadsizce girilmez..

 • serbest kürsü

  05.10.2017 - 23:57

  Rabia ,kendi şiirlerime en çok yorumu sen yapmıştım..Biliyorsun övgü dolu yorumlar ve ben de teşekkür etmiştim ..

  Konuyu kişisel bir platforma çekme nedenini anliyamadim.Fakat benim şiirlerimde,kamyon yazısı niteliğinde bir başkasına gele bilir ,bunda hiç bir sorun yada sıkıntı görmüyorum ..Sıkıntı nedir biliyor musun, öznel ve nesnel yargıları karıştırmada..Sürekli öznel bir yazı yazmak ,belki iç dünyamiz ,yada sorunlu iç dünyamızın boşaltımı açısından

 • serbest kürsü

  05.10.2017 - 11:25

  Hey gidi Nilgün Marmara, muhteşem bir akademik kariyer,muhteşem bir zeka bir okadar da duygu yüklü bir insana ,yaşamak ağır geldi..İntihar bir kolaya kacistan çok ,sanırım ötesine geçmekti..
  Nilgün Marmara'nın dili, edebiyatı,gizemi zekası ,kamyon arkası yazıları yazanların eleştirisi olamaz Haddimizi bilelim.

Toplam 11 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR