Ahmet Yüksel Şanlı Er Antoloji.com

Ocak 1946 doğumluyum sakarya ünüversitesi mezunu olarak kamuda çalıştım Türkiye in neredeyse 4/3 ün de görev yaptım halkını tanıdım halkın örf ve adetlerine vakıf oldum. Çeşitli kesimlerden dostluklar arkadaşlıklar edindim. Şimdi emekliyim ve Antalya' da ikamet ediyorum.
Deniz manzarasında oturup, ufku seyretmek, kordonda yürüyüş yapmak, muzik dinlemek şiir yazmak ve kitap okumak pazıl resimleri yapmak günlük hobilerim asrasındadır.
Görev yaptığım her yerde,göze batan eserlerin vardır.Bunlardan biri Anamur orman fidanligi ve milyonlarca ha.kizil cam agaclandirmasi ayrıca karpelli tohu.la agaclandirilmış,2500 hektar Armutları sedir ağaçlandırma sahası.
..

Devamını Oku

Toplam 11 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR


Toplam 22 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR
  • ömer çelakıl

    30.11.2012 - 13:30

    Bu gün televizyonda bir proğramını izledim.Anlattıklarını dinleyince benim de başımdan geçen bir olayı ileteyim dedim amma,sonra kendi kendime dedim ki bu kişi gerçek bir araştırmacı olsaydı adının önünde prf.olurdu demekk ki gerçek bir araştırmacı değil onun için benim hayatıma girmiş ok ilginç ve gerek bir olayı ona iletmekten vaz geçtim.Benim ona bir tavsiyem olacak araştırmalarını ilim dalında da kabul ettirsin prf.ünvanını alan araştırmacı bir yazar olsun sanırım o zaman insanlar ona daha çok inanır.Yoksa herkesin burada dediği gibi saçı ya da soy isminin ne olduğu önemli değil

Toplam 1 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR