Soran Olursa Yaralıyım Şiiri - Özgür Üzüm

Özgür Üzüm
78

ŞİİR


0

TAKİPÇİ

Soran Olursa Yaralıyım

'' Bir insan için ömrünü harcarsın, elinde ne var ne yok önüne serersin.. Kimselere vermediğin değeri ona verirsin.. Ama bir türlü karşılık göremezsin.. Ya da sevdiğin kadar sevilemezsin.. Oysa herşeyini ona bağlamışsın sen, hayat senin için O'ndan ibarettir. İçtiğin sudan yediğin ekmeğe kadar onu hissedersin.. O vardır her anında, her yaşamında.. Gülüşünde, ağlamanda.. Aldığın nefesine kadar o işlemiştir kanına.. Çektiğin acıları fark etmesin diye paralarsın kendini.. Yaşadığın çileleri, onsuzluğu, sevgisizliği, değer görmemek nedir bilmesin diye saçarsın etrafa sahte gülücükleri.. Boynunu tekrardan bükersin, başını yaslarsın bir ağaca tekrardan ağlarsın.. O ise hala sefasını sürmeye devam eder, ne hallerde olduğunu düşünmeden.. Bir gün herşeyden, herkesten uzaklaşmak istersin.. Çıkarsın yola.. Gidersin bir uçurumun kenarına.. Kafaya koyarsın ama yapamazsın.. Bir umut, belki döner dersin.. Ama dönmeyecek, bunuda bilirsin..
Evet itiraf ediyorum.. Ben hayatta en büyük hatamı seni sevmekle yaptım.. Sana kendimden daha fazla değer vermekle yaptım.. Sadece kendimi üzdüm, kendimi hırpaladım.. Sen ise görmemezlikten geldin hep.. aramadın, sormadın..
Beni kendime düşman ettin.. Ben, sen olmak isterken.. Ben'i benden ettin..
Artık farkına çok iyi vardım bazı şeylerin.. Kendimden fazla kimseye değer vermeyeceğim..Sadece beni seveni seveceğim.. Herşeyini birisine adamamak gerekiyormuş.. Sonu hep hüsran, acı.. bunu anladım.. Yaşadığım onca acıdan sonra Kalbimi aşk'a kapattım.. Soran olursa yaralıyım.. ''

Özgür Üzüm
Kayıt Tarihi : 23.9.2012 07:42:00
Yıldız Yıldız Yıldız Yıldız Yıldız Şiiri Değerlendir
Yorumunuz 5 dakika içinde sitede görüntülenecektir.

Bu şiire henüz hiç kimse yorum yapmadı. İlk yorum yapan sen ol!

Özgür Üzüm