Kültür Sanat Edebiyat Şiir

Ümraniye Belediyesi Şiir Yarışması

Zeki Ergezen sizce ne demek, Zeki Ergezen size neyi çağrıştırıyor?

Zeki Ergezen terimi Evren Yelkanat tarafından tarihinde eklendi

 • İhsan Koçak
  İhsan Koçak

  Sorulan soruyu bilmemek mümkün değil,zeki ergezen cumhuriyet tarihinin büyük mimarı GAZİ MUSTAFA KEMALİN işaret ettiği bu vatan ve bu millet için gecesini gündüzüne katan hiç bir politikacının alamadığı yolu sadece iki yıllık bakanlığı döneminde alan bütün ülke yönetimlerine şapka çıkartan her kesimi hayrette bırakan az parayla çok iş,az zamanda uzun yol alan,mazlumun ahını zalime koymayan,garibanların babası,BABALARIN BABASI ZEKİ BABADIR.

 • İhsan Koçak
  İhsan Koçak

  kişiler iki yerde anılır biri mezar taşında ikincisi büyük fedakarlıklarla bıraktığı yapıt ve eserlerle ALLAHA şükürler olsunki ERGEZEN ikincisiyle anıldı. Bunun yanı sıra topluma çok sayıda insan'da kazandırdı kazandırdığı insanların bir kısmı yaşamanın anlamını bilmediği için kendilerini dev aynasında gördüler..ne yapsın^^VERMESE MABUT NE YAPSIN SULTAN MAHMUT^^saygılarımla...

 • İhsan Koçak
  İhsan Koçak

  ERGEZEN demek Türkiyede trafik kazalarında hayatını kaybeden yurttaşlarımızın sayısını % 90 azaltan kişi anlamına gelmektedir.

 • İhsan Koçak
  İhsan Koçak

  er demek erken demek yaptıgı hizmet aciliyet arz eden bütün işleri yerinde ve zamanında başarıyla tamamlaması ve bütün dünya ülkelerinin onun azmini akıl ve sır erdiremediği ekonomik,ve hızlı az para az zaman çok iş anlayışına hayran kaldığı anlamında olduğu gibi akıllı erken yol alan ağabeyimi saygıyla selamlıyorum.Aynı çizgide kendisini takip eden sayın,A.HAYDAR ERGEZENİDE tebrik ediyorum.saygılarımla..

 • İhsan Koçak
  İhsan Koçak

  O bir dahidir

 • Ümmühan Şerefoglu
  Ümmühan Şerefoglu

  Doğallığın adı, samimiyetin resmi,Ahlat ın zirvesi