Kültür Sanat Edebiyat Şiir

uğur dershanesi sizce ne demek, uğur dershanesi size neyi çağrıştırıyor?

uğur dershanesi terimi Zeynep Keskinel tarafından tarihinde eklendi

 • Deniz Polat
  Deniz Polat

  bncee mükemmel bir dershane türkiyedeki eğitim kalitesi açısından sayılı dershanelerden biri diğer dershanelerin amacı ticarettir hepsi kapitalist..! ama uğur dershanesi gerçekten eğitim vermek amaçlı bi dershane pahalı olmasının nedenide eğitim kadrosunun iyi ve fazla olmasıdır..

 • Can Gürler
  Can Gürler

  2006-2007 yılında Aksaray Uğur'da ÖSS'ye hazırlanmıştım ve şimdi üniversitede İşletme okuyorum. Oldukça iyi bir dershane eğitimi ve hocaları oldukça ilgiliydi. Müdür Mustafa Çakır öğrenci ile müthiş ilgilenirdi. İyi hocalar vardı Tarihçimiz İsmail Iğdır süper ders anlatırdı on numaraydı. Yine Türkçeci Erol hoca, geometrici Özcan Öztürk ve coğrafyacı Murat Cimşit de on numaraydı. Öss ye hazırlananlara tavsiye ederim

 • Selçuk Akçaören
  Selçuk Akçaören

  öss ye hazırlanırken kitapçıklarını alıyordum sürekli hatalı sorular çıkıyordu ve hiç öss de çıkmayacak soruları soruyorlardı...
  bir bakıyorsun çok zor bir bakıyorsun çok kolay ne yaptıkları belli değil...
  nasıl marka olmuşlar anlamıyorum yani..

 • Bilge Sem
  Bilge Sem

  tikican mekanı dersane...ınsanlar bıkac yuz gorup,kahve ıcmeye,ordan cıkıstada sınemaya gıtmek ıcın randevulasmaya gelıyolar bu dershaneye...lise 2 ve lise 3 te gıtmıstım ugur dershanesine,kazanamadım unıversıte sınavını.Sonraki sene kendım oturdum calıstım,ilk tercihime gırdım :))

 • Osman Can
  Osman Can

  ugur dersanesi bana kısaca kadiköy şubesini anlatıyorr.ordaki hocaların bizi bütün bir sene boyunca ''çalış''demesi insanın beynine işliyor.we o eziyeti şunun şurasında 2 hafta sonra tekrar çekecegizz..orta okullara bir bahçesi bile yaptırmayan dersana için nedenebilir.. :)

 • Metin Alan
  Metin Alan

  ben öğretmenlık için başvurdum beni almadılar :) yıllar sonra ben çok büyük biri olursam şimdi küçüküm ya :) o zaman demicekler mi ahh keşkem keşkem keşkem alsaydık keşkemm :) bu nerden aklıma geldi ya :))))
  neyse olmadı kısmet değilmiş ne diyelim ki... ama bence iyi bir dersane benı almadılar diye şimdi haksızlık etmim... yaygın bir kuruluş çok kişiyede üni. kazandırdılar aldıkları paranın hakkını vermiş gibi duruyolar ama bakalım yine de nolur nolmaz :)
  güvensizlik aşıladılar bize:(kus kus çıkaramadık...!

 • Memet Çetin
  Memet Çetin

  ya ben k.yaka şubesinden s2 sınıfındym br geometri hocamız müthiş bri
  ya bi insan bu kdr ii bu kdr güzel olur geometrii sewdrdi bna
  hocam sizii çok sewiorm memet çetin öznur hovcaa

 • Ndk
  Ndk

  tiki mekanı..

  -napıyorsun yavrum?
  -öss ye hazırlanıyoraaam...
  -hangi dersaneye gidiyorsun?
  -uğur a gidiyoaraam amcaaa...

 • Tolga
  Tolga

  ben ugur dershanesi çankaya ögrencisiyi ve bana ugur denince aklıma gelen ilk şey hilton oteline inen helikopterlerin dersi bozabildiği tek dershane olması :-)))

 • Esra Hançer
  Esra Hançer

  öğretmen öğrenci diyaloglarının aşırı ileri gidildiği ve gereksiz yapıldığı kanatinde olduğum bir dersane..Ama eğitimi hakkında bir şey diyemicem.

 • True Of Life
  True Of Life

  Bakırköy 3. şubesini hatırlatıyor bana. Kimya öğretmenim Emre hoca vardı kral adamdı doğrusu.Hepimiz onun yüzünden kimyacı olmaya karar vermiştik.Dershane açacaktık hepimiz sonra.Abimizdi en sıkıntılı dertlerimizi dinlerdi.Yalçın Hoca ise az gelirdi ama çok öz gelirdi.Belki Türkçenin güzel zevkli bir ders oldugunu herkese kanıtlayan odur. gelişini bütün dershane dört gözle beklerdi.Onun dersini dinlemek için herkes sıradaydı. İsmail hoca vardı tarihci o da çok muhabbet hocaydı 1 numaraydı.Hepsiyle de çalışmış olmak benim için büyük bir mutluluktu ve çok eğlenceliydi.Resul Reis vardı yine tarihci..bir insan bu kadar mı sempatik olur ya.Bir de Mevlüt hoca vardı.Çalışkanlık dersen onun üzerine bir başkasını tanımam.Allah ona o kadar matematik özürlü öğrenci arasında sabır versin.Öğrencisi hiç eksik olmazdı zaten. Eminim ileride ismi çok iyi bilinen öğretmenler olacaklar ve daha başarılı işler yapacaklar.

 • Uğur A
  Uğur A

  MÜJGAN YÜCEL
  UÇSUZ BUCAKSIZ EĞİTİM TARLASINDA ELLERİYLE TIRNAKLARIYLA YÜZLERCE HOCA YETİŞTİREN İNSAN..
  ONUN HAKKINI DEĞİL UĞUR CİHAN BİR ARAYA GELSE ÖDEYEMEZ..YETİŞTİRDİĞİ İNSANLARIN SEVGİLERİ ONA YETER ZATEN..

  ____##########*________________________ __*##############______________ __################_____________________ _##################_________**##*______ __##################_____*##########___ __##################___*#############__ ___#################*_###############*_ ____#################################*_ ______###############################__ _______#############################=__ ________=##########################____ __________########################_____ ___________*####################=______ ____________*##################________ _____________*###############__________ _______________#############___________ ________________##########_____________ ________________=#######*______________ _________________######________________ __________________####_________________ __________________###__________________ ___________________#___________________

 • Uğur A
  Uğur A

  UĞUR DERSHANESİ DÜNYAYA AÇILMIŞ BİR KURUM.AMA BU KURUMUN DÜNYAYA AÇILMASINI SAĞLAYAN BU KURUMA YILLARINI VEREN KURUMU DEV HAKİNE GETİREN DEVLERİN DEVİ..
  O ÖĞRENCİLERİNİ ANNELERİ GİBİ SABAH KAPILARDA KARŞILAYAN AKŞAM KAPIDAN TEK TEK YOLCU EDEN ÖĞRENCİLERİN DERSHANEDEKİ ANNESİ...
  O BİR EĞİTİM GÖNÜLLÜSÜ
  O BİR ADAM GİBİ ADAM
  O BİR KRALİÇE
  O BİR ANNE
  O MÜJGAN YÜCEL
  UÇSUZ BUCAKSIZ EĞİTİM TARLASINDA ELLERİYLE TIRNAKLARIYLA YÜZLERCE HOCA YETİŞTİREN İNSAN..
  ONUN HAKKINI DEĞİL UĞUR CİHAN BİR ARAYA GELSE ÖDEYEMEZ..BU İNSANLARIN SEVGİLERİ ONA YETER ZATEN...
  dershanedeki 'annemin' ellerinden öpüyorum.....

 • Gorkem Kemahli
  Gorkem Kemahli

  bilgisayar başından kalkıpmaya usenip gitmedigim yer

 • Var Mısın?
  Var Mısın?

  kurucuları bahçeşehir üniversitesini kurmuştur

 • Yalcın Aydın
  Yalcın Aydın

  Uğur dershanesi bana Türkçe öğretmenim Yalçın AYDIN 'ı hatırlatıyor.
  Genç ve genç olduğu kadarda yetenekli Türkçe öğretmenim bana Türkçeyi sevdiren kişidir.

 • Valdez Sina
  Valdez Sina

  Bakırköy3ve Beşiktaş şubesindeki emre tuğrul ergüzel isimli başarılı genç kimya öğretmenini

 • Hasan Kemal
  Hasan Kemal

  kardeşimin bu sene başladığı dersane..
  umarım ii bi yer kazanır...