Kültür Sanat Edebiyat Şiir

tekirdağ anadolu lisesi sizce ne demek, tekirdağ anadolu lisesi size neyi çağrıştırıyor?

tekirdağ anadolu lisesi terimi Duysal tarafından 28.07.2004 tarihinde eklendi

 • Anıl
  Anıl24.09.2007 - 05:06

  AMMA TRAŞŞ YAPMIŞINIZ BE AĞLIYCAM ŞİMDİ

 • Doruk Önal
  Doruk Önal11.04.2007 - 23:18

  www.tekirdaganadolulisesi.talebe.net okul öğrencileri olarak iyi birşeyler yapılana kadar burada buluşmak iyi olabilir... bütün herkese ihtiyaç var... aramızda bu adresi dağıtıp yaygınlaştırsak iyi olur böylece aramızda etkinlikler yapabilir, haberleşebilir belki eski dostlara ulaşabilirz.. :)

 • İpek Yelken
  İpek Yelken21.03.2007 - 17:08

  Bu sitede tal ile ilgili bi yazı görmek beni çok mutlu etti ve 7 senelik bambaşka bi hayat yaşandı o okulda.Şimdi üniversitedeyim yeni arkadaşlıklar yeni yerler ama hiçbirinde bize kardelenlerim diyen müdürümüzün okulumuzun sıcaklığı yok hiçbirinde lise arkadaşlıklarının masumluğu yok. tal sitesine girdim ama mezunların fotoları yok veya üyelere ulaşılabilecek adresler.Arkadaşların yazdıklarını okudum da herkes talı özlediğinden bahsediyorsa bu siteyi geliştirecek şeyler yapmalıyız umarım tüm tallıların birbiriyle konuşabildiği bi site yapılabilir =)

 • Gönül Bülbül
  Gönül Bülbül25.02.2007 - 03:53

  TAL.a biraz geç geldim lise 1de TALlı(kardelen) oldum ama hayatımın en güzel yıllarını orda yaşadım.köklü dostluklara adım attım.Hatta edirneden izmire TALdan dostum çiseme geldim.2002 mezunuyum ancak hiç unutmadım.Arkadaşlar TALlı olmak bi ayrıcalıktır.Mezun olmamış arkadaşlara tavsiyem okulun,hocalarınızın,dostluklarınızın kıymetini bilin sonradan cidden çoooooooooook özleyeceksiniz.

 • Gizem Çakıroğlu
  Gizem Çakıroğlu24.02.2007 - 04:25

  tal bizim herşeyimiz o kadar güzel şeyler yaşadıkki orda hiçbiri unutulmaz bu sen mezun oldum ama inanılmaz özlüyorum tali asuman hocanın bağırmasını bile öslüorum :) biz talı hiç unutmıycaz talda çastukeyi umarım hiç unutmaz

 • Seda Akay
  Seda Akay02.02.2007 - 01:12

  Kadıköy'de Tekirdağ Anadolu Lisesi birkaç 2004 mezunu bir evde toplanmış okul dedikoduları yaparken aklımıza beden eğtimi dersleri geldi ve beden dersi veren kısa saçlı bayan hocanın adını hatırlayamadığımız için google da aratıp bulduk burayı ve okulun sitesini.Gerçekten çok güzel olmuş ve çok güzel oldu bizim içingeçmişe dair bir seyler duymak.Ersan Hoca'nın ismini görmek (Hocam sizin de dedikodunuzu yapmıştık. :) Biz 7 seneyi tal da geçirdik ve hakikaten geçmişimize dönüp baktığımızda hep onu görüyoruz anılarımız hep ona dair...iyisiyle kötüsüyle...Ahmet Gündüz hocam geldik sonunda istanbula olduk istanbullu :) Tal da bir çok hocanın biz de izleri vardır kolay mı unutmak Fazilet Hocayı Necdet Hocayı,Hülya Hocayı, Lütfü Hocayı,Halil Hocayı-ve Jack-,Gülhan Hocayı,Mehmet Hocayı(dal-kuzer) ,Filiz Hocayı,Edibe Hocayı,Doğan Yıldırım Hocayı,Meliha Hocayı,Nazım Hocayı zaman sevgi ile anıyoruz ve buluşmalarımızda hocalarımızın kulaklarını çınlatıyoruz....(bu arada bayan beden hocasının adı nurhan dı değil mi:D)

  sevgiler......

 • Doruk Önal
  Doruk Önal11.01.2007 - 22:36

  Tekirdağ Anadolu Lisesi ve yurdunda geçen 3 sene zor da oldu kolay da ama arkama baktığım da okuduğuma pişman değilim bütün hocalarımı severim Cengiz Paç tan yediğim sopalar bile hiç üzmüo beni Hasan Hocam la cuma günleri yurtta yaptığımız muhabbetleri unutamam... Yüksel hoca harika insan Kamil hocam severim.... çok terslik te yaptı iyilikte asuman hoca hasta olduğumda bana ialcı korkarak vermişti... Bi de Hasan Hocam sizden hala sopa yemeyen :) yegane isnanlardanım:D:D TAL'lı olmak ayrıcalıktır. TAL Ailesi bi kavramdır. ve orda okuyupta bunu hissetmeyen yoktur :) Hepinizi seviorum bigün yine dönmek hayaliyle :) TAL'ım balım peteğim benim :)

 • Neslihan Gülten
  Neslihan Gülten06.12.2006 - 17:22

  hep duyardım bu cümleyi de anlam veremezdim.ama T.A.L lı olmak gerçekten bir ayrıcalıkmış.gerçekten çok eğlenceliydi ya..resimli osmanlı tarihi,duman konseri,beyaz çardak..taldan mezun olurken de yaşadık ayrıcalığını.kep törenimiz,mezuniyet balomuz erdem abimizinde katkılarıyla gerçekten unutulmaz oldu.fuat hocamın şiirleri..mehmet kuzer ve sezai kurt onlar gerçekten anlatılmaz yaşanırdı :) tal dan mezun olduktan sonra da ayrıcalığını mezunlar derneğiyle yaşıycağımızı biliyorum
  nessliii

 • Sibel Çongaralı
  Sibel Çongaralı14.11.2006 - 03:40

  TAL bir ailedir,yeni mezun bir kardelen olarak özlüyorum okulumu yani ailemi...

 • Tunay Çelik
  Tunay Çelik15.10.2006 - 14:41

  arkadaşlar bu arada bilmienler için yazıorm.TAL ın web sitesi: www.59tal.k12.tr.bi bakın isterseniz harika olmuş hasret gidermie bire bir :))