Kültür Sanat Edebiyat Şiir

Ümraniye Belediyesi Şiir Yarışması

MUSTAFA SANDAL sizce ne demek, MUSTAFA SANDAL size neyi çağrıştırıyor?

MUSTAFA SANDAL terimi Alew tarafından tarihinde eklendi

 • Osman Aslan
  Osman Aslan

  "Araba" adlı parçasının nakarat melodileri; Alman müzik grubu Bad Boys Blue'nun "I Wanna Hear Your Heartbeat" adlı parçasına fena halde benzemektedir. Söz konusu parça 1986'da, Mustafa Sandal'ınki ise 1996'da çıktığına göre, sanırım Musti; Bad Boys Blue'dan ilham almış o güzel eserine..

 • Emma Libertarian
  Emma Libertarian

  Şu sıralar -Demo- isimli şarkısını
  dilimden düşürmediğim, pop müziğinin başarılı sesi.

 • Koraç Özil
  Koraç Özil

  türk pop müziğinin bana göre 1 numarası gölgede aynı albumu turk pop muzıgınde yeni bir mıladı baslatan sanatcı.

 • Bilge Sem
  Bilge Sem

  İlginçtir ama bu adamın çatallı, kısık ve tiz sesi benim çok hoşuma gidiyor ve değişik geliyor, özellikle ilk albümündeki yavaş şarkılarda bu daha çok ortaya çıkıyor.Belkide o şarkıları güzel yapan buydu..
  Bir sesin güzel olması için illaki bir tenor kadar güçlü veya bir kuş gibi şen olması gerekmiyor, biraz duygu yetiyor diye düşünüyorum..

 • Parlaksiz
  Parlaksiz

  Sevmeyenlerinin sürekli sesini öne sürerek basarilarini gizlemeye calistiklari insan. Öyle ki, bu kitle Mustafa Sandal Avrupa'da Altin Plak Ödülü almasina ragmen, gene de hep sesinin vasatligini öne sürmüslerdir. Gercek müzikseverler 12 yillik bir kariyeri olan Mustafa Sandal'in ses gücünü önemsememektedirler. Mustafa Sandal'in güzel bir ses tonu vardir ve sarkilarini hisleriyle birlestirdigi icin bugün Türkiye'nin sayili bir iki popstarindan birisidir. Zaten onu elestirenler de ses gücü ve ses tonu arasindaki nüansi anlayamayan zihinler toplulugundan ibarettir.

 • Fatih Kuyucu
  Fatih Kuyucu

  kendini beğenmiş . kliplerinde vicut gosterisi yapmaktan başka birşey yapmıo seside yok zaten bu adamlar nie şarkı soyluo anlamıorum

 • Mert Davran
  Mert Davran

  sarkıalrı anlamı ve besterlı cok guzel ama gene de cok soguk ve kendını begnmıs bırı

 • Muhammed Ali Eray
  Muhammed Ali Eray

  Sesi Bitince damarLArı Çıkan.Bu Adamda Ses varsa benim Ördeğimin tenör olması için pavarottiden yardım isteyeceğim :)

 • Yetis Güngör
  Yetis Güngör

  Mustafa Sandal = Derde Derman...O, sarkilariyla kalbimde bos kalacak bir yeri doldurdu. Onun Sarkilarindan Sifa buldum...Mustafa Sandal´a Sonsuz Tesekkürler ve Saygilar