Kültür Sanat Edebiyat Şiir

gaipten sesler duymak sizce ne demek, gaipten sesler duymak size neyi çağrıştırıyor?

gaipten sesler duymak terimi Nihan Koçyiğit tarafından tarihinde eklendi

 • Ahmet İhsan Araç
  Ahmet İhsan Araç

  Lise yillarimda yazlari ekmek firininda calisirdim. Is gece yarisi baslar oglen 12 de biterdi dolayisi ile gunduz uyuman gerekirdi.Firinin bitisiginde iscilerin kaldigi bir oda vardi. Herkes unlu elbiseleri ile gider yatardi
  Her taraf les gibiydi. Genelde gunduz uyuyamazdim, haylazlik yapar uyumazdim. yasim daha cok genc oldugu icim firindaki abiler bir iki saat beni idare ederlerdi. Bende yan odaya gider bir iki saat kestirirdim.
  Gene bir gun kafami koyar koymaz gocmusum. Uyurken suratima biri oyle bir tokat vurduki, ortalik cinladi. Kulagim patladi sandim. Can havliyle bi zipladim. Odada kimse yok. Aninda disari kostum, vurani yakalayip abi mabi demeden gebertecegim. firina hisimla devam ettim baktim ortalik normal. Gulen siritan fingirdesen, kimse yok. Ayrica okadar hizli hareket ettimki. ben Johnson olsa o tokadi atip okadar hizli sirra kadem basamazdi elimden
  Neyse baktim uc arkadas normal calisiyorlar. Tokatin nerden geldigini anladim. Uc harfliler, it gibi gezecegine evinde uyusaydin. Deyip samari aksetmislerdi. O gun bugun uyuyacagim yerde ekemek ufagi, un gibi nimetlerin olmamasina, temiz olmasina dikkat ederim:)

 • Çöl Şulesi
  Çöl Şulesi 06.03.2019 - 23:10

 • Uraeust Tozan
  Uraeust Tozan

  Diğer okuduğum yazılarda evde yalnızken isimlerini fısıltıyla duyan insanlar olduğunu öğrendim fakat benim durumum daha ters. Sınıfımda yüksek ses olduğunda sık sık adımın söylendiği sanıyorum etrafıma bakıyorum çağıran var mı diye ama çağıran yok. İlk defa bugün yanımdaki arkadaşıma sordum birisinin bana seslenmediğini söyledi. Ayrıca geceleyin şişşt sesiyle uyandım. Etrafıma bakındım ama bir şey yoktu. Şizofreni mi olmaya başladım anlamıyorum. Ayrıca küçükken başıma "paranormal" sayılabilecek yaklaşık olarak 3-4 tane şey gelmişti. Aslında orada olmayan birini görme gibisinden. Konu hakkında bilgi sahibi olan varsa yardımcı olmasını isterim. Teşekkürler.

 • Adsız Soyadsız
  Adsız Soyadsız

  ben normal bilgisayara bakarken arkamdan ıslık sesi geliyor dolabın içini açıyorum biri bana şakamı yapıyor diye hiç birşey yok önemsemedim sonra tekrar geldi emindim kulaklığım takılı değildi ve bir anda zil çaldı korktum kapıyı açtım annemle kardeşim gelmişti nolur yardım edin evde yanlız kalamıyorum

 • Eti Cin
  Eti Cin

  çarparım

 • Nuri Karaman
  Nuri Karaman

  Gaipten sesler duyma , şeytan cin görme ve aşağıdakileri okuyunuz. isra suresi 64 üncü ayetinde bundan bahseder Tedavisi var Allah'ın izniyle.
  Banyo yaparken arkandan bir şeyin sana dokunduğu hissine kapılman.
  Yolda yürürken arkandan birinin yada bir şeyin seni takip ettiği düşüncesine kapılmak.
  Sinirli ve ağresif davranışlar ve bu davranışlarda süreklilik yada hergün bu davranışları yaşama.
  Evinde eşine sinirlenme, işyerinde iş arkadaşlarına sinirlenme ve sürekli sorun çıkması.
  Cinsel isteksizlik yada aşırı cinsel isteklilik.
  Çözüm bulunamayan sırt ağrıları
  Nedensiz sinirlenmeler.
  En yakınların ile kavga etme.
  Anne yada babaya durduk yere sinirlenme.
  Şizofreni, panik atak,
  Erkek erkeğe cinsel ilişki, Kadın kadına cinsel ilişki, aynı cinse cinsel istek duyma, eşcinsel ilişkiler.
  İnsan dışkısı yeme ve dışkı yemeye isteklilik.
  Evlenememe, evlendikten sonra eşinden boşanma isteği.
  Karanlıkta kalamama, karanlık yerlere girememe.
  Evin içinde örneğin gardrobun arkasından bir varlığın bir şeyin size doğru baktığını görme hissetme .
  Doktorların obsesif kompulsif dedikleri psikolojik hastalıklar ve diğer çözüm bulunamayan psikolojik hastalıklar, ruhsal sıkıntılar.
  Kadının kendini erkek gibi hissetmesi, erkeğin kendini kadın gibi hissetmesi.
  İç sesler, kendi iç sesi ile konuşma, kendi kendine konuşma, gaipten sesler duyma.
  Çözüm bulunamayan vücut kaşıntıları.

  Lütfen tevbe-i sayik kitabı var onu internetten indirin ve sesli olarak tevbe edin. tevbe ederken kusma istegi el parmaklarınızda kıpırdamalar olabilir bir iç ses size bu tevbeleri yapmayı bırak diyebilir siz sakın bırakmayın ve kitabı sonuna kadar bitirin.
  facebook tan kitabı indirin, adres: Insan bedeninde gizlenen ve sesini çıkarmayan şeytanlar

 • Duru Duru
  Duru Duru

  Arkadaşlar lütfen yardımcı olcak kişi beni bulsun çok çaresizim. Bende insan sesi duyuyorum evde sürekli adımı söylüyor ve birşeyler anlatmaya çalışıyor cevap ver gibi şeyler söylüyor mesaj atana daha ayrıntılı anlatmak isterim bu ses tanıdık bir ses lütfen bana yardımcı olun! ??

 • Merve Yücel
  Merve Yücel

  Merhaba ben hergün uyurken tam dalıyorum acayip sesler duymaya başlıyorum bazenler yürüme sesi bazenleri gitar sesi bazenleri düdük sesi bazenleri ise ıslık sesi yani her sesi duyuyorum neden acaba?Küçükken kulağımda hastalık varmış onla ilgisi varmı?

 • Çöl Şulesi
  Çöl Şulesi

  Yazınıza katılıyorum Scarlett Ohara.
  Doktora gittim. Ama ilaçları daha da delirtti şeklinde yazmış olması dolayısıyla o şekilde yazdım. Bazen tıbbi tedavinin çaresiz kaldığı durumlar olabiliyor. Bazı şeyleri tıp açıklayamıyor. İyi bir psikolog, tedavinin olmazda olmazıdır evet. Hem ruhen, hem bedenen bünyesinin kuvvetli olması gerek. Bazen kansızlık,tiroid rahatsızlığı,demir düşüklüğü.......bünyeyi düşürecek rahatsızlıklar dahi bu tür rahatsızlıklara yol açabilir.
  Bütün rahatsızlıklarda en iyi doktor yine insanın kendisidir. Devamlı takıntı yapmak, başka uğraşlar bulmamak, başkalarının hayatına hasetle bakmak, geçmişte sürekli yaşamak, ileriye dönük hayaller kurmamak.........kişiyi bu tür rahatsızlıklara itebilir.
  Tabi bu konuda ehil olan kişilere bırakmak en doğrusudur.
  Umarım şifaya kavuşurlar

 • Çöl Şulesi
  Çöl Şulesi

  "Bismillâhillezi lâ yedurru ma’asmihi şey’ün fil erdi ve lâ fissemâi ve hüves-semi’ul alim." duasını sabah üç kere okuyana, akşama kadar, akşam okuyana da, sabaha kadar hiç bela gelmez." (İbni Mace)
  Yüce Allah'in ismiyle hareket ederim. O yüce Allah ki, O'nun mübârek ismiyle hareket edildigi (O'nun ismi söylendigi) vakit, yerde ve gökte hiçbir sey okuyana zarar veremez. O yüce Allah, her seyi en iyi isiten ve en mükemmel bir sekilde bilendir.

  “ 'Euzü bikelimâtillahittammâti min şerri mâ haleka.' duasını okuyana, o yerden kalkıncaya kadar, hiçbir şey zarar veremez." (Müslim)

  Sabah akşam bu dualar samimi bir şekilde okunduğu zaman hiçbir şey zarar veremez.

  Bedenin ve ruhun zayıf olduğunun işaretidir.
  Atalarımızın dediği gibi bir gram et bin ayıp örter. Yemenize içmenize özen göstermelisiniz. Bünyeniz zayıf kalmamalı. Güzel şeyler düşünmrli,kafanızı güzel faydalı şeylere yormalısınız. Geçmişe dönük değil,ileriye dönük hayaller,güzel şeyler. Yeşile bakmak huzur verir. Bir uğraş edinmeye çalışın basit bir örnek el işleri dikiş nakış ..bu tarz kurslara gidebilirsiniz . Hem kafanızı farklı şekilde yorar bu tarz düşüncelerden bir an önce kurtulursunuz. Ayrıca yukarıdaki duaları okur ve mesajla daha önce göndermiş olduklarımı da okursanız fayda görürsünüz inşaallah.
  Hiçbir sorun ve hiçbir dert yoktur ki, sonucu güzel olmasın. Yeter ki ,isteyin. Güzel şeyler düşünün. En iyi doktor ,insanın kendisidir.

  Allah yar ve yardımcınız olsun
  Selametle kalın

 • Osman Aslan
  Osman Aslan

  Epilepsi veya Paranoid Şizofreni olma riski taşımaktır..

 • Osman Aslan
  Osman Aslan

  Potansiyel bir psikolojik rahatsızlığın habercisidir. Sadece dua ile geçiştirilebilecek bir durum değildir, maalesef bu tarz bilimsellikten uzak iddialar, kişileri ileride çıkamayacakları karanlık bir kuyuya düşürmektedir. Uzun lafın kısası; ilk önce psikiyatrist'e gidin, ondan sonra da duaya sığının..

 • Sezen Nurgören
  Sezen Nurgören

  Sonra bi gün okulda aniden siren sesleri kulaklarımı çınlatmaya başladı, ağlamaya başladım durmadan. Öğretmenlerim rol yaptığımı sandı.Daha başka şeyler de var bizim evde belli bi saatten sonra sanki tavanda bişey yürüyormuş gibi acayip sesler geliyo. Özellikle geceleri. İzlendiğimi biliyorum, hissedebiliyorum. Geceleri uyuyamıyorum.Uyumadığım halde sabahları yorgun da hissetmiyorum. İştahım kesilmeye başladı günden güne. Doktora gittim. Ama ilaçları daha da delirtti. Namaz kılarken kafamda Allaha hakaret ediyorlar. Allaha sığınmamı da engelliyorlar. Ne yapmalıyım. YARDIM ETSİN BİRİ LÜTFEN. ÖLMEMİ İSTİYORLAR.. LÜTFEN

 • Sezen Nurgören
  Sezen Nurgören

  Sadece Geceleri değil farklı saat aralıklarında kız çocuğu ağlaması duyuyorum. Kız çocuğu çığlık atıyo ve sonra bende kendime zarar vermeye başlıyorum. Ağlıyorum durup dururken. Bunu yazarken bile ağlıyorum. Herşey üç yıl önce evde tek başımayken bi kabus görmeme başladı. Geceleri uyuyamamaya başldm

 • Elifnur
  Elifnur

  Ya yardım edin çığlık sesi ve yavru kedi sesi duyuyorum kendi kendime bütün evi dolaştım kedibgalan yok kac aydır bu sesi duyuyorum kafayibyicem

 • _?__?__?__?_
  _?__?__?__?_

  abi cıdden yardımcı olucak bırı varmı dalga gecmeden forum forum gezdım bır yanıt bulamadım once benım oynadığım bır oyun var CS:GO onu hergun saaatlerrrrce oynuyorum espor la ilgileniyorum ve adam oldurme sılah sıkma seslerı duymaya basladım evde dolasırken dısarda televızyon da vıdyolarda sonra oyuna 1 hafta ara verdım daha kotu oldu reflekslerım ınanılmazlaştı bana dokunana anıden vuruyorum bırde mma sporunu yaptığımdan arkadaşlarımın canını yakıyorum eve kapandım napıcam yardım edin!!!!!

 • YUSUF DEMİREL
  YUSUF DEMİREL

  ARKADAŞLAR SİZE KESİN KURTULMA YÖNTEMLERİ SÖYLEYECEĞİM İLK OLARAK BÜTÜN BENLİĞİNİZLE ALLAHA SIĞININ SONRA KORMAYIN BANA BİRZAMANLAR GÖRÜNÜYORLARDI BİLE AMA BEN ALLAHA SIĞINIP ONA GÜVENİP EYER ONLARIN GÜCÜ ALLAHDAN FAZLAYSA GELEBİLECEKLERİNİ SÖYLEDİĞİM GÜNDEN BERİ GELMİYORLAR İLK KURALIMIZ NEYMİŞ DUA OKUYUP ALLAHA GÜVENMEK VE KORKMAMAK UNUTMAYIN SİZ ALLAHIN İZNİYLE YERYÜZÜNÜN HALİFELERİSİNİZ VE BÜTÜN VARLIKLARDAN ÜSTÜNSÜNÜZ ALLAHA SIĞINDIKDAN SONRA SİZE KİMSE ZARAR VEREMEZ SIKINTISI OLAN TELİMİ İSTESİN VEREBİLİRİM KESİN ÇÖZÜM BULURUZ İNŞALLAH.

 • gizem kaya
  gizem kaya

  ben gemi düdüğüne benzer bi ses duyuyorum ama denize yakın biyerde değilim aynı şekilde bi arkadaşım daha duyuyor bunun anlamı nedir???

 • gizem kaya
  gizem kaya

  ben gemi düdüğüne benzer bi ses duyuyorum ama denize yakın biyerde değilim aynı şekilde bi arkadaşım daha duyuyor bunun anlamı nedir???

 • Nuri can
  Nuri can

  Doğan lale bazen bendede sesler geliyo her gece wc ye kalktığımda arkamda sanki biri var korkutuyolar bizi neden olduğunu bende bilmiyom cimcimrmeyi nalamadım ama yattığımda takır tukur sesler geliyo ve evde yalnızken annem bana nuri diye bağırıyor bakıyorum koridor kimse yok kedi sesi falan geldi bugün ve bizim koridor ışık açmazsan karanlık oluyo zifiri karanlık çok korkuyom o zaman sanki yanıma gelecekler gibi napmalıyım bilmiyorum karanlık korkum var

 • Nuri can
  Nuri can

  Doğan lale bazen bendede sesler geliyo her gece wc ye kalktığımda arkamda sanki biri var korkutuyolar bizi neden olduğunu bende bilmiyom cimcimrmeyi nalamadım ama yattığımda takır tukur sesler geliyo ve evde yalnızken annem bana nuri diye bağırıyor bakıyorum koridor kimse yok kedi sesi falan geldi bugün ve bizim koridor ışık açmazsan karanlık oluyo zifiri karanlık çok korkuyom o zaman sanki yanıma gelecekler gibi napmalıyım bilmiyorum karanlık korkum var

 • Nur On1
  Nur On1

  merhaba oncelikle birileri benimle ajni seji jasadi ise bana jazsin iletisime gecsin bunun ne oldugu hakkinda bilgisi varsa eger bugun garip bir sekilde ujandim sabah 9-10 civarijdi daha dogrusu biri beni ujandirdi bir ses urkutucu bir sesti tislama gibi hemde bagirmak gibi bisej anlatamijorum suan nasil oldugunu ama hani kediler kavga edince bazen o sesi cikarirlar ona benzer bir sesti iste tam kulagimin arkasinda hissettim onu ujkuda degildim bilincim acikti gercekte var olan bir sesti dujdugum irkildim odada da hani bisej joktu ilk arkama donemedim bir sej vardir gibi geldi o an bana cok gercekcijdi o ses ama kadinmi erkekmi anlasilmijodu sonra biraz kendime geldim kalktim baktim hicbisej gormedim ama o an sanki biri vardi gibi hissetmistim tek degildim gibi bu nejdi bilmijorum neden oldu beni neden ujandirdi cok merak edijorum bilen varsa banada sojlesin azerbajcandanim bu arada bakude oturujorum olajda bu sabah oldu biri bana ulasmak isterse bununla ilgili instagramdan ulasa bilir ismim ___moonligth___ hesabim gizli ama mesaj ata bilirsiniz jardimci olursaniz cok mutlu olurum.

 • selen topal
  selen topal

  ben bir aralar cin isleriyle ugrasıyordum nebihi cin cagarmaya calsıyordum bir ara cagardım ama hıc gelmedı ammavelakın cagardıgım gunden sonra evde garıplıkler basladı eve girdigim anda ustume karabasan cokuyordu en sonunda alara da yatılı kuran yurdu na yattım orda 2 ay kaldım ama korkum daha da artmıstı geclerı vucudumda garıp ızler oluyordu sonra dın degıstırdım hrıstıyan oldum daha mutluydum ama ardından tekrar islama dondum suan ruhsal olarak coktum neyin ıcındeyım benden ne ıstıyolar anlamadım...

 • Doğan Lale
  Doğan Lale

  selam arkadaşlar bir gece aniden uyandım ve annenim kendi odasından çıkıp dış kapıya doğru yürüyüp ve kapıyı açtı ve ben anneme seslendim anne nereye gidiyorsun dedim annem ise bana bakıp pis bir gülüş atarak kapıdan çıktı ben ise arkasından seslendim 'anne anne nereye gidiyorsun' diye ama karşılında bir yanıt alamadım ve o sırada annem kedi odasında çıkarak efendim oğlum dedi ben o sırada şok olmuş bir şekilde dona kaldım ve anneme kekeleyerek 'anne sen daha demin diş kapıdan çıkmadın mı? ' dedim annem ise ' hayır uyuyorduk senin senine uyandım' dedi. Ben galiba hayal gördüm dedim ve bu olayı ciddiye almadım.
  Ama olaylar o geceden sonra başlamaya başladı. Kısa bir süre sonra ise ya ne 2 3 gün sonra geceleri evde yürüme sesleri duymaya başladım ama bu olay sadece ben uyumaya geçtim de oluyordu ya ne uyanıkken o sesleri duymuyordum. Artık o sesler yüzünden geceleri uyumayı bırakmıştım. Sabaha kadar pc başında takılıyorum saat 6:30 da okula gidiyorum, okuldan çıktımda eve gelip direk uyuyordum ve telefonun alarmını saat 21.00 kuruyordum ve tekrardan sabah kadar uyanık kalıyordum ne zaman gece uykum gelse ve gözümü kapatsam o sesler koridorun başından başlıyor odama kadar geliyordu ama hiç bir zaman odama gelmesine izin vermedim. Bu sesleri 2 ya boyunca duydum ve bir gün gündüz uyumadım ve gece oldun da ise uyumamam gerektiği biliyordum ama uykum çok fena bastırıyordu ve gözlerim ise yavaş yavaş kapanıyordu her kapanda ise o sesler koridorun başından başlayıp odama doğru geliyordu gözlerimi açtım da ise sesler kayıp oluyor ve gözlerimi kapadım da ise bu olay tekrarlıyordu ve sonda ise korkmam gerektiğini anladım ve yatağıma geçtim ve korkmuyorum dedim ve gözlerimi kapattım ve bir daha duymadım ama o 2 ay boyunca bir çok olay yaşadım. O sesleri 2 yıldan uzun bir zamandır duymuyorum ama gecen gün lavabodan çıktıktan sonra arkamda biri olduğu hissine kapılarak arkamı döndüm ama kimse yoktu önüme dondum ve bir anda o sesleri duydum biri bana doğru ayaklarını sürte sürte yaklaşıyordu ve bir anda telaşa kapılarak koşarak terasa çıktım. Teras da 8 9 dk kaldım ve eve girdim. Her şey yolundaydı bir anlık bir şeydi akşam oldu uyumak için yatağıma gittim sesleri baştan duymaktan korkarak ama o nanet olası sesleri duymadım ve uyumaya başladım ama korkunç bir rüya görmeye başladım. Uyanır gibi oldum tam o sırada biri sol dirseğimi fena bir şekilde cimcikledi ve uyandığımda ise kimse yoktu peki kolumu kim cimciklemişti. Tam o sırada ise sabah ezanı okunmaya başladı. Hemen yataktan fırlayarak aynanın karşısına gidim ve koluma baktım hakkeden biri kolumu fena bir şekilde cimciklemişdi. Bu olay ise daha 2 gün önce oldu kedimden şüphe etmeye başladım ben şizofren miyim diye bazen kendimle konuşurum, olamamış bir olayı kendime anlatır ve kendimi o olaya inandırırım en sonda ise olayı yaşanmış anı olarak hatırlarım, bilmiyorum ben nasıl bir iş içindeyim.

 • Şevval Göktaş
  Şevval Göktaş

  ben duyuyorum bir süredir adam çığlığı ve adımın söylendiğini

 • Kadir Yıldız
  Kadir Yıldız

  şizofreni rahatsızlığının bir belirtisidir. cin min olayına girmeden şöyle söyleyeyim: gerçekten kopuk bir başka bilinci olan insanlarda (yani çift bilinç) kendini gösterir. belirtisi yoksa ve iki bilinciniz yoksa duymazsınız..

 • Adem Yerebakan
  Adem Yerebakan

  bir süredir yüksek kaliteli stereo sesler eşliğinde yüksek çözünürlüklü görüntüler alıyorum
  aynen şöyle diyor
  dünyadakiiiiii insancıklaraaaaaa söyleeeeee mok yemekteeeeeen vazgeçsinleeeeeeer veeee adam olsunlaaaaaaar

  bunun ne anlama geldiğini bilmiyorum bilen varsa lütfen yazsın

 • Süküfe Cin
  Süküfe Cin

  slm.murat gezegene sesleniyorum.kullandiginiz hap üzerine bir kac soru sormak istiyorum
  lütfen bana ulasabilirmisiniz.

 • Süküfe Cin
  Süküfe Cin

  merhaba.su an kizim cok feci sekilde sesler duyuyor. cok caresizim.hangi hapi denedigsek bir yardimini göremedik
  cok caresizim

 • Dilara Layık
  Dilara Layık

  ben birgün salonda otururken arkamdan garip garip sesler geldi salak salak şeyler söylüyordu biri arkamdan kadın sesiydi bu.aldırmadım geçtim ama korkuyorum bunun çaresi var mı acaba oturduğumuz evde mi bişi var