Kültür Sanat Edebiyat Şiir

elektironik müzik severler grubu sizce ne demek, elektironik müzik severler grubu size neyi çağrıştırıyor?

elektironik müzik severler grubu terimi Emre Yılmaz tarafından tarihinde eklendi

 • Süleyman Gedikoğlu
  Süleyman Gedikoğlu

  kaliteli yaşamı kaliteli bir ritim,geçiş performanslarıyla harmanlama sanatıdır bana göre.

 • Nicholas Cage
  Nicholas Cage

  açtık grubu. hadi. TIESTO TR-ANCE COMPANY üye olmak için üst tarafa bakın. GRUPLAR ı tıklayın. üye olun. burda muhabbet koyu. 100lerce arkadaş sizinde katılmanızı bekliyor.

 • Atmaca
  Atmaca

  elektronik müzik severler SOULSEEK programini indirin...
  inndir.com da mevcut...
  en yeni ve en iyi plak kayıtları burda da deep dish deep dishh tizzzzz

  :))

 • Goa Head
  Goa Head

  Electronic Müzik Sevenler Zaten 1 Gruptur...

  Electronic Müziğin EX Çakıp Patlayan Bodozlamalardan İbaret Olmadığını, Kendine Ait 1 Ruhu Olduğunu, Bunu Anlamayacak Kapasitede Olanlara Zaten Hiç Anlatmayan, Kurtarılması Mumkun IQ'su Yüksek, Müzik Ruhu Olanlara Aktarmayı Amaçlayan, Devamlı Aynı Ritimlerden Oluşmadıgını, Aslında Devamlı Aynı Gibi Gelen Melodinin İçinde Çok Daha Fazla Melodi Olduğunu Duyurmaya Çalışan, Dinlemesi Cok Kolay Ama Yapılmasıda 1 Okadar Zor Olan, İçerisinde Dallara Ayrılmasına Rağmen, Farklı Tarzları Dinleyenlerin Birbirine Dostça Yaklaştığı, Anlaşılması Güç Olup Anlayana Hitap Eden Müzik Tarzını Sevenlerin Oluşturduğu Gruptur.

 • Ayşegül Karanfil
  Ayşegül Karanfil

  doğru.elektronik müziği anlamak zor bir iş.yapmak ise zor bir sanat.öyle her önüne gelen yapmaz gerçek elektronik müziği.tabi bunu anlayan ve seven yani zoru başaran belli bir kesim olunca gruplaşma oluyor.e bu da göze batıyor haliyle.bilip bilmeyen herkes konuşur bu konuda ama neyi kaçırdıklarını asla bilemeyeceklerdir...

 • Oktay Karaca
  Oktay Karaca

  narsistliği üst seviyelerde dolaşan psikolojik vakaların kurduğu hede :) aman diyin uzakdan izleyin, maymun kafesteyken elencelidir :))

 • Seçkin Bilici
  Seçkin Bilici

  elektronik müzik severler grubu'nun taklididir...dava konusu olmamak için bu adı almışlardır..biz müziksever ukalalar grubu olarak bu topluluktan pek hoşlanmıyoruz...bi de elektronik müzikseverler grubu vardır ki bizim dahi aklımız ermemektedir bu gruba...böyle ukala mı olur derseniz siz daha ukalasınız demektir...neyse.budur işte...