Kültür Sanat Edebiyat Şiir

Ümraniye Belediyesi Şiir Yarışması

Çikolataya gore insan tahlili sizce ne demek, Çikolataya gore insan tahlili size neyi çağrıştırıyor?

Çikolataya gore insan tahlili terimi Seu Kuyt tarafından tarihinde eklendi

 • Eylül Geldi Sonra
  Eylül Geldi Sonra

  Sabah sabah Canga ve Nescafe ikilisi durumu ne oluyor acaba....

 • Cgl Cgl
  Cgl Cgl

  __hepsini severim...
  tahlil sonucu: bu insan değişkendir...her kişiliğe girebilir...

 • Tamara
  Tamara

  ee ben bunu bi yerde görmüşütm...gayet netin o cok güzel testlerinden birini yapmıştım...ve sütlü cikolata cıktım.... :))))

 • allam ya ne acayip şeyler war.....

 • Esra Lionking
  Esra Lionking

  ben katılmıorum aslında böle bişey olucagnı sanmıorum ben çikolatanın her türlüsüne bayılırım ben deişken karakterli biri miyim o zamn

 • Merve Çifcibaşı
  Merve Çifcibaşı

  yani ne simdi ben sütlü seviyorum,şöyleyimm
  o bu şu fındıklı,fıstıklı,acıbademli seviyo diye insan tahlılı mi olur yahu?
  ee benim anlamadığım bu insan yani karekte,r burda esas alınmış sanırım,hiç çikolata falan ağzına koymuyorsa ne olacak abii :) bu şahsın bir kişiliği,bir özü olmayacak mı yahu :) bunu bi düşünmek lazım tabii.üzerinde düşünülesi bir durum.

 • Hatice Yavuzdurmaz
  Hatice Yavuzdurmaz

  eveeett çikolata filmi izlenmiş.. :)) bu arada 'karakter tahlili' olmasın o... :)

 • Drag Bonfire
  Drag Bonfire

  her türlüsünü sevmek şizofreniye delalet olsa gerek.. :)

 • Seu Kuyt
  Seu Kuyt

  bunu benden once birileri bulmus..ben bu yontemi kullanmistim; ama iste adamlar cikolata filminde kullanmislar bunu..ben de ne guzel aha bun ben buldum diyordum kendi kendime..ama degilmis iste..

  Metro gibi cikolatalari yiyen insanlar tatliyi seven insanlardir..biraz dengeyi yakalayamamis..uclardan hoslanan..esnek olur bu cikolata..tekrar eski halie gelebilir; ama her zmana bir iz kalir ve ayni bu cikolatayi yiyrn gibi bu iz asla unutulmaz..bu tur insanlar acayip baglanirlar ve nefret ettiklerinden olesiye nefret ederler..bazen disa vurular; bazen ice donukturler

  icinde buskivi olan cikolatalari yiyenler ise kendi hallerinde, kirilmayi bilen(biskuvi cok kirilgandir ve agizda kolay dagilir) , acili insanlardir

  findikli, o tur icinde bir seyler olan cikolatalari yiyen insanlar gayet normal insanlardir...onlar yeri geldi mi zevk almnasini bilen, yeri geldi mi uzulen, hayati hayat oldugu icin yasayan insanlardir..hicbir seye dort elle sarilmazlar..yasarlar..inanirlar..

  crunch.buna ozel bir yer ayirdim..bu benim icin degil..sadece ozel bir yer ayirdim o kadar..
  pirinc taneleri agzinizd dagilirken siz zevki ve onlarin dislerinizin arasinda kalmasinin sIkIntısini cekersiniz.mutsuz insnalarin cikoltasi diyecegim ben ona hep..mutsuz insnalarin cikolatasi..

  ameriklilarin cikolatalari..ayni onlar gibi agirdir cikolatalari da..cok tatli ve bol karamelli, bol agdali(agir yani) ...mallasan insanlar

  bu arada bunlar sadece genellemedir ve her zaman istisnalar vardir; istisnalar genellemelerin zayif noktalaridir...Allah disindaki hicbir sey istisnasiz degildir.