bir tasarımcı yaptığı tasarımlarıyla hayat bulur bir şair ise; çoşku ve heyecan ile yazdığı şiirleri ve kalemiyle işlediği duyguları sayesinde şairdir. bu özelliğini kaybetmiş kimse ustalaşmış olduğu ...

bir tasarımcı yaptığı tasarımlarıyla hayat bulur bir şair ise; çoşku ve heyecan ile yazdığı şiirleri ve kalemiyle işlediği duyguları sayesinde şairdir. bu özelliğini kaybetmiş kimse ustalaşmış olduğu işi dahi unutma evresine gelmiştir. ya da artık unutmuştur. ustalaştığınız işi sürekli yapmadığınız takdirde eğer şair iseniz yazma kabiliyetiniz ve şiirleriniz de yansıtmaya çalıştığınız duygular siz şiiri yazdıktan sonra hiç bir anlamı olmaz ve sadece kağıt müsveddesi olarak kalacak ve çöp olacaktır. bir tasarımcı iseniz yaptığınız tasarımlar size boğucu ve kalabalıktan başka bir şey görünmeyecek yaptıklarınızı kendi ellerinizle bozacaksınız ya da herhangi yaptığınız tasarım bir değer kazanmayacak ve sizin için hiç bir anlamı olmayan boş bir şeye dönüşecek sadece kalabalık... mutlaka uğraştığınız işte daha iyisini yapmaya ve yapamıyorsanız bile denemeye çalışın mutlaka ilham geldiğinde hem işiniz hem de tasarımlarınız ve de en önemlisi hayal gücünüz meydana çıkacaktır... hayal gücünüzü çürümeye bırakırsanız hiç bir şeyde yada işinizde hiç bir mana taşımayacak size ihtiyacı olan kişilerde dahil olmak üzere yanınızdan bir bir ayrılacaklar... hayal gücünüzü tasarımlarınızı ve şair olarak şiirlerinizi yazmayı çürümeye bırakmayın yavaş yavaş yok olacaktır.

Tamamını Oku

 • Şair kardeşimiz Bay İbrahim Nuri Felek

  ** DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN...**

  Işık German Ersoy

 • Tüm sevdikleriniz ve sevenlerinizle nice mutlu,sağlıklı senelere.Doğum Gününüz Kutlu Olsun.

  Saygılar

 • _(¯`v´¯)
  ♥ _K____(¯``✿ ´´¯) __(¯`v´¯)
  ♥ _U____(_.^._) __(¯``✿ ´´¯)
  ♥ _T_______(¯`v´¯) ´_(_.^._)
  ♥ _L______(¯``✿ ´´¯) (¯`v´¯)
  ♥ _U_______(_.^._) (¯``✿ ´´¯) ..
  ♥ ____(¯`v´¯) _____ (_.^._) _(¯`v´¯)
  ♥ _O_(¯``Ϭ ...

 • bize bu vatan toprağını ve milli mücadele ruhunu yeniden aşıladığınız için teşekür ederim ve bu vatan toprağında hiç bir zaman eskimeyecek bir marşın olduğu yeniden hatırlattınız. O savaşlar hiç bir zaman unutulmayacaktır; umarım.

  Başımız önde, vücudumuz dimdik, her yer inlesin
  İstiklal marşımı ...

 • çok güzel bir şiir fatıma hanıma katılıyorum kaleminiz her zaman daim olsun

 • Oyun

  Bedirhan Gökçe

  26.08.2010 - 21:13

  bedirhan gökçeyi ben ilk dohtor bey şiiriyle tanıdım ve ondansonra bedirhan gökçe hayranı oldum